Поради

Чому вигідно замовляти доставку вантажу літаком

Компанія RDCargo пропонує всім бажаючим скористатися послугою міжнародних перевезень з Китаю і Туреччини в Україну

Ці країни постачають якісну і недорогу продукцію в нашу країну, що приваблює підприємців закуповувати товар для реалізації на місцевому ринку. Транспортування посилок літаком є ​​одним з найбезпечніших і швидких способів отримати свій товар в короткий термін і без пошкоджень. Дізнатися вартість перевезень можна на офіційному сайті .

Пересилання товарів масового вжитку здійснюється в нашу країну багатьма шляхами: морем, автомобільним, залізничним та авіатранспортом. Доставка посилок літаком має багато переваг:

  • Висока швидкість в порівнянні з іншими варіантами транспортувань.
  • Безпека вантажу. На посилки виявляється мінімальний вплив інших вантажів, відсутній ризик підтоплення, впливу перепаду температур та ін.
  • Можлива транспортування вантажними і чартерними рейсами в різні країни світу в короткий термін.
  • Страхування вантажу захищає від фінансових втрат, викликаних форс-мажорними ситуаціями.

Вартість доставки літаком не можна назвати низькою, але вона повністю компенсується термінами прибуття посилки. Компанія RDCargo може швидко організувати транспортування будь-якого вантажу по всьому світу завдяки широко розгалуженою партнерської системі.

Доставка вантажів з Китаю та Туреччини: особливості

Українські підприємці охоче співпрацюють з китайськими і турецькими виробниками, оскільки отримують якісний товар за низькими цінами для подальшої реалізації в Україні. Якщо правильно розробити логістику, вдається отримувати посилки стабільно, без зривів термінів. Компанія RDCargo за 15 років роботи налагодила співпрацю з партнерами, тож клієнтам гарантований високий рівень обслуговування. З RDCargo можна доставляти малі і великогабаритні вантажі. Співробітники беруть на себе турботу про таких нюансах:

  • Підготовка кошторису і розрахунок з постачальниками.
  • Допомога в проходженні митниці.
  • Тимчасове зберігання посилок на власних складах.
  • Оперативна перевезення карго.

Фахівці добирають найбільш вигідний тарифний план для замовника. Вони складають маршрут таким чином, щоб вантаж прибув в Україну в найкоротший термін. Для консультації можна зателефонувати за контактними номерами телефонів або заповнити коротку форму для зворотного зв’язку на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.