Поради

Елітна нерухомість і карантин

Вартість елітних квартир стабільно збільшується. Більшість об’єктів, які позиціонують себе як елітних, далеко не завжди відповідають таким високим вимогам. У них ціна кілька просіла в період кризи. Однак якщо мова йде про по-справжньому унікальних будинках, то вони коштують дорого завжди. На період пандемії на ринку житлової нерухомості відзначається пауза. При цьому відзначається підвищення цін, якщо порівнювати з показниками минулого року. Так яка ж саме нерухомість є найбільш привабливою для інвесторів? Які об’єкти мають найвищу ліквідність, незалежно від економічної і політичної ситуацій? Ці та багато інших питань ми поставили експертам порталу нерухомості Avezor.

Характеристики ринку елітної нерухомості в період пандемії

Якщо розглядати ліквідну нерухомість, то в першу чергу слід сказати про преміум-сегмент. Основні вимоги, що пред’являються до елітних будинків, полягають в особливостях локації, престижності району, наявність преміального сервісу. Важливим аспектом є і безпосередня близькість до центру міста. Саме в історичному центрі і знаходиться найдорожча і престижна нерухомість.

У той час, поки фінансові аналітики займаються прорахунком активів з мінімальними втратами, експерти ринку нерухомості стверджують, що приводів для зневіри особливо немає. Саме зараз, згідно їхню думку, і є якраз той самий момент, коли слід задуматися про перспективи. Незважаючи на те, що кризи є досить шоковими явищами для економіки, але вони все одно тимчасові. У такі періоди не варто робити необдумані вчинки, щоб виключити знецінення грошових активів через прискореної інфляції.

Виходячи з досвіду, отриманого після попередніх економічних спадів, багато хто розуміє, що саме нерухомість є найбільш надійний спосіб зберегти власні фінанси. А якщо мета полягає не тільки в збереженні, а й в отриманні додаткового заробітку, приватним інвесторам бажано мати в своїх активах хоча б одну квартиру, що відноситься до преміум-сегменту. Це свого роду гарантоване джерело, завдяки якому можна отримати орендний дохід. При цьому даним лотом абсолютно не загрожує знецінювання в кризу.

Елітні квартири відрізняються якістю, наявністю бездоганного сервісу і преміальним статусом ЖК. Тому цілком очевидно, що вони привабливі для інвесторів набагато більше, ніж будь-які інші ризикові інструменти. Основна перевага інвестицій в преміальне житло полягає в тому, що є мінімальний ризик різкого знецінення. Даний сегмент ринку набагато простіше переживає “гойдалки” курсу. Зовсім не втрачається інтерес до елітних квартир у покупців і орендодавців, на противагу житла з так званого мас-маркету.

Квадратні метри в елітних комплексах не тільки зберігають свою первинну високу ціну, але і можуть вирости в ціні. Але при цьому слід брати до уваги не тільки наявність можливого доходу від перепродажу або оренди, а й те, наскільки комплекс є ліквідним. Більш вірним рішенням буде вносити інвестиції в найбільш затребувані локації, об’єктивно оцінювати якість житла і особливості інфраструктури житлових комплексів. Важливими критеріями при виборі є дизайнерські й архітектурні рішення.

Основне правило, завдяки дотримання якого ви точно не прогадаєте, є вибір житла, як для себе. Це цілком очевидно, так як кінцеві покупці також є людьми з певною шкалою цінностей. Серед пріоритетів також потрібно виділити якість самого будівництва і наявність дизайнерських рішень для лобі. Також потрібно приділити увагу таким критеріям, як безпека і сервіс. Якщо покупці побачать відповідність власним очікуванням, вони цілком будуть готові віддати максимальну суму грошових коштів за житло, причому, як за покупку, так і за оренду.

Як не купитися на блискучу обгортку

Слід зазначити, що далеко не завжди золотом є все, що блищить. Нерідко девелопери на ринку елітної нерухомості видають бажане за дійсне в стрімкої гонитві за платоспроможними клієнтами. Однак обман може бути виявлений вже при першому знайомстві з житловим комплексом. Рентабельні і цікаві проекти пропонують покупцям максимально яскраві концепції, завдяки яким є можливість підлаштуватися під очікування і потреби найбільш вибагливій аудиторії.

Не варто поспішати, адже сьогодні є можливість ознайомитися з максимальною кількістю всіляких варіантів, при цьому приділити увагу деталям. Якщо комплекс по-справжньому цікавий, він залишиться актуальним в даному ціновому сегменті і через десяток років. Це важливий показник ліквідності.

Найкраще, якщо об’єкт вже завершено, і інвестор може відразу отримати право власності. Також непогано, якщо квартира є повністю обладнаної, проте це досить рідкісний продукт. Але таку нерухомість відразу після покупки можна вигідно здати, і отримувати пасивний дох

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.