Поради

Еволюція споживчих уподобань: шлях від пластику до екологічної упаковки

Перехід до екологічних пакетів цілком логічний з огляду на нинішню екологічну ситуацію в Україні, та й у всьому світі. Кількість пластикових відходів перевищує будь-які допустимі межі, а за підрахунками вчених, кількість пластику в океані скоро зрівняється з популяцією риб.

Сучасні пакети на замовлення передбачають не тільки досконалішу технологію, а й використання інноваційних матеріалів:

  • сучасним аналогом поліетилену став полілактид, який синтезується з молочної кислоти кукурудзяного або картопляного крохмалю. По суті, це натуральний матеріал, призначений для компостування з використанням спеціальних, але доступних засобів;
  • виробництво м’якої упаковки для покриття всіх потреб бізнесу;
  • різноманітність видів і типів пакетів;
  • брендування кульків. Для цього професіонали створюють привабливий макет, який пізніше реалізують у повнокольоровому друці;
  • мінімізація кількості браку.

Зазначимо, що перехід до екологічних пакетів має необхідні перспективи і є європейською практикою. Що ж стосується безпосередньої технології виробництва, то істотних поліпшень або стрімкого розвитку не спостерігається, оскільки професіонали своєї справи здатні цілком і повністю покрити потреби побутових і комерційних клієнтів.

Зелений перехід: зміна ставлення споживачів до пластикових пакетів на користь екології

Незважаючи на всю шкоду пластику для екології, все одно залишаються незгодні. Їх можна зрозуміти, оскільки біорозкладні пакети коштують дорожче, а за своїми характеристиками поступаються синтетичним аналогам.

То які переваги мають ці екологічні альтернативи пластиковим пакетам?

  • подібні кульки доступні для компостування в домашніх умовах. Так, для цього знадобляться спеціальні засоби, але дістати їх дуже просто;
  • еко кульки повністю розкладаються за спеціальних умов. Після них не залишається й сліду, оскільки розпадаються вони на воду, вуглець і біомасу. Що ж стосується пластику, то наразі не існує повноцінного способу їхньої утилізації – тільки переробка;
  • біорозкладні пакети доступні для брендування. На них також привабливо виглядає повнокольоровий друк.

Методи виготовлення пакетів з полілактиду істотно не відрізняються, тому професіонали можуть використовувати колишнє обладнання, але принципово нову сировину.

Застосування новітніх матеріалів для створення екологічних пакетів на українському ринку

Нові технології виробництва пакетів саме в Україні отримали початок із запровадженням повсюдного використання біорозкладних пакетів. У них застосовуються інші компоненти – практично повністю натуральні. Завдяки цій особливості м’яке пакування і доступне для розкладання без будь-якої шкоди для природи.

Синтезований полілактид – це вже готові для виробництва гранули, тобто українські виробники пакетів уже готові запропонувати високоякісне екологічне пакування.

Торгова марка МПАК – це надійний виробник і постачальник м’якого пакування під будь-які сценарії використання та потреби бізнесу. Фахівці з багаторічним досвідом запропонують різноманітний асортимент продукції з вигідними умовами співпраці, доступними цінами та гарантіями якості.

Голос Сокальщини на GoogleNews