Цілком реально заощадити на покупці і при цьому отримати продуктивний пилосос. Для цього необов’язково бути знавцем побутової техніки. Допоможе у виборі докладна інструкція.
Крок 1: пошук розробників бюджетних пилососів
Нескладно знайти бренди, доступні за ціною. Досить ввести в браузері пошукової запит «дешевий пилосос купити». На основі результатів пошуку можна скласти список компаній, в асортименті яких привабливі товари. Доступні за ціною пристрою виробляють бренди Beko, Hoover, Gorenje, Samsung, Philips. Наприклад, купити пилосос Філіпс можна менше, ніж за 100 доларів.
Крок №2: вибір типу пилососа
Залежно від особливостей конструкції, недорогі пилососи класифікують на три типи:
- класичні мережеві,
- вертикальні акумуляторні,
- автомобільні.
Також до бюджетного сегменту належать деякі роботизовані пристрої для збирання. Підбирати девайси слід під потреби і цілі використання.
- У просторому приміщенні зручно забиратися за допомогою мережевого порохотяга з ціліндрообразним корпусом і довгим (понад 6 метрів) шнуром.
- У студії або Смарт-квартирі краще наводити порядки, використовуючи компактний вертикальний девайс. Після збирання його легко можна заховати в шафу.
- Для підтримки чистоти в приватному будинку або квартирі середньої площі відмінно підійде розумний робот.
- Доглядати за салоном транспортного засобу допоможе автомобільний пилосос.
Крок №3: вибір різновиду пилозбірника
Якщо раніше бюджетні пилососи забезпечувалися одноразовими або багаторазовими мішками з тканини і паперу, тепер є моделі з безмішкові конструкцією. Вони заслуговують на увагу. Їх зручно використовувати, оскільки контейнер перевершує мішок по ряду параметрів. Його переваги:
- надійність і довговічність;
- конструкція, яка перешкоджає висипання пилу;
- легке обслуговування (спустошення та миття).
Детальніше про безмішкові моделях можна дізнатися зі статті: Як вибрати пилосос без мішка для сміття?
Крок №4: розрахунок потужності всмоктування
Цей параметр не завжди вказується в специфікаціях пилососів, тому що багато виробників не проводять випробувань для його точного визначення. Однак по можливості показник все-таки варто брати до уваги. Нормальна корисна потужність для обробки гладких, безворсових поверхонь – 300-400 Вт. Для чищення килимів та інших рельєфних покриттів потрібен показник вище – від 500-600 Вт.
Крок №5: вибір обсягу пилозбірника
Бюджетні пристрої оснащують невеликими мішками. Їх обсяг може варіюватися від 0,5 до 2 літрів. Дволітрового резервуара вистачає на декількох прибирань в квартирі. Його не доведеться очищати після кожної процедури.
Знайти хороший пилосос з привабливим цінником реально всього в 5 кроків. Пошук відніме мінімум часу, а куплений девайс прослужить роки.