Поради

Карантин: Чого очікувати жителям Львова з понеділка, 19 квітня

Поки що про подолання епідемії COVID-19 не можуть говорити ні в одній країні світу. В Україні спостерігається висока захворюваність новий штам вірусу

Країна ділиться на карантинні зони (червону, помаранчеву, жовту і зелену). Залежно від зони, в області діють обмеження. У п’ятницю, 16 травня, у Львові проходило засідання міської комісії, яке стосувалося питань ТЕБ ​​та НС. За словами мера міста Андрія Садового, карантин в місті продовжили до 4 травня, але у той же час його спростили.

Жителів Львова очікують деякі зміни. Зокрема:

  • Навчання в школі відновитися для учнів молодших класів.
  • Непродовольчі ринки знову почнуть працювати.
  • Буде відновлено роботу літніх майданчиків та терас в закладах громадського харчування.

Не можна сказати, що саме спричинило рішення послабити карантинні обмеження для громадян, але раніше повідомлялося, що близько сімдесяти людей перекрили дорогу на вул. Городоцької. Мітингувальники пересувалися по пішохідному переходу, тим самим блокуючи руху транспорту. Люди вимагали від місцевої влади послабити обмеження для львів’ян. У місті був прем’єр-міністр Д. Шмигаль. На протест відреагували швидко, і мітингувальники незабаром припинили акцію.

Чи можна знижувати карантинні обмеження?

Чи раціонально знижувати карантинні обмеження в той час, коли рівень захворюваності як і раніше досить високий? Мер Львова Андрій Садовий висловився про думку, що не проти зняття обмежень. Але він зазначає, що всі заклади, яким дозволили відновити діяльність, повинні строго дотримуватися рекомендацій щодо роботи в карантин. Міські моніторингові групи і поліція будуть перевіряти, як ринки, супермаркети і кафе дотримуються правил роботи. Садовій уточнив: якщо порушення будуть виявлені, заклади закриють.

Голос Сокальщини на GoogleNews