Поради

Міцний імунітет – запорука здоров’я

Імунітет – основний захист організму від навколишнього середовища і бактерій. Кожен день наш організм зустрічає з тисячі різними небезпеками у вигляді мікробів, бактерій і інфекцій. Якби у нас не було імунітету, кожна бактерія вражала б наш організм. Але завдяки імунітету, більшість вірусів і мікроорганізмів організм долає сам.

Як працює імунітет людини?

Імунітет людини грунтується на лейкоцитах, які борються з вірусами і бактеріями. Якщо організм має хороший імунітет, лейкоцити мають здатність подолати шкідливі мікроорганізми. Але якщо імунітет дуже низький, організм стає беззахисним перед будь-якою небезпекою. Люди з низьким імунітетом часто хворіють, організм легко піддається впливу навколишнього середовища і не в силах боротися. Для того, щоб не хворіти, треба підтримувати і піднімати імунітет.

Щоб підіймати і як зміцнити свій імунітет?

Щоб організм мав високий рівень захисту, потрібно дбати про свій імунітет. Щоб цього досягти, можна діяти декількома методами:

  • Здоровий спосіб життя;
  • Народні методи;
  • медикаментозні методи.

Здоровий спосіб життя повинен включати наступні етапи:

  1. Перш за все, потрібно дотримуватися здорового способу життя і правильного харчування. Щоб організм нормально функціонував, потрібно відмовитися від шкідливої ​​їжі і алкоголю, вживати тільки корисну їжу, корисну на мікроелементи і вітаміни.
  2. Відпочинок і здоровий сон гарантують хороше самопочуття протягом дня. Якщо Ви спите 8 годин, організм зможе відновитися і наповнитися силами.
  3. Фізичні навантаження також корисні для організму. Правильні і розмірені навантаження гарантують загартування організму.

Ще одним варіантом підвищення імунітету є народні методи. Сюди можна віднести споживання антисептичних продуктів, таких як часник, цибуля, імбир. Також часто рекомендують приймати риб’ячий жир, багатий амінокислотами і мікроелементами. Одним з найбільш доступних методів є ягоди шипшини і насіння фенхелю. Такі методи часто використовують і радять навіть лікарі. Адже при прийомі цих рослин немає побічних ефектів они корисні для всіх в помірних дозах. Тому якщо Вам організм часто вражають хвороби, можна включити в свій раціон щось з цього списку.

Якщо імунітет занадто низький, слід звернутися до лікаря, який пропише медикаментозне лікування. Є чимало препаратів, які допомагають наповнити організм силами для боротьби з мікроорганізмами. Крім ліків можна вибрати харчові добавки і бади.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.