Поради

Навіщо потрібні дефлектори вікон і капота

Кожен автовласник любить свою машину, але далеко не кожен набуває для неї дефлектори вікон і капота. Давайте з’ясуємо, чи варто їх купувати? І чи потрібні вони взагалі? А також поговоримо про те, де краще купити ветровики на машину і мухобойку.

Дефлектори вікон, звані в народі «ветровики», встановлюються по верхній кромці бічних вікон. Вони виконують ряд функцій:

  • захищають від вологи і бруду: деякі машини через непродуману аеродинаміки сильно забризкуються під час дощу або снігопаду. Дефлектори бічних вікон допомагають вирішити цю проблему. Крім того, ветровики змінюють напрямок потоків повітря, запобігаючи потрапляння крапель на бічні стекла.
    зменшують шум і протяг: завдяки зміненим повітряному потокуезда на великій швидкості стає комфортніше;
  • відводять сигаретний дим: курці знають, що під час руху дим і попіл часто потрапляють в салон.Ветровікі вирішують цю проблему;
  • запобігають запотівання: правильний повітряний потік запобігає запотівання скла;
    покращують зовнішній вигляд: дефлектори вікон виконують не тільки практичні функції, але і здатні поліпшити зовнішній вигляд авто.

Залежно від способу установки ветровики на машину бувають вставними і клеяться. Дефлектори, що вставляються в проріз вікна, в сучасних автомобілях не використовуються, так як можуть перешкодити підйому скла, порушити щільність його прилягання до ущільнювача.

Набагато зручніше дефлектори бічних вікон, що кріпляться на міцний двосторонній скотч до даху або верхній рамці. Таке кріплення дуже надійне, можна не переживати, що ветровик раптово відірветься.

Як вибрати мухобойку

Захист капота отримала назву «мухобойка», так як при швидкісній їзді рятує від дрібних каменів і комах, що летять назустріч. Використання дефлектора капота запобігає пошкодженню лакофарбового покриття і поява плям від розбилися мошок і мух. Важливо пам’ятати, що ефект від установки мухобойки помітний на швидкості не менше 70 км \ год. Як і у випадку з ветровики, дефлектор нерідко використовується для тюнінга автомобіля.

Кріплення мухобойки здійснюється за допомогою засувок або саморізів. Перший варіант хороший тим, що поверхня капота залишається неушкодженою, можна не переживати, що на фарбі з’являться подряпини або потертості. Недолік дефлектора на клямці в тому, що при неправильному кріпленні або погану якість на великій швидкості він може відлетіти.

Спосіб, при якому мухобойка на капотустанавлівается за допомогою саморізів або затискних гвинтів, вважається більш надійним, але в місці просвердлювання отворів може з’явитися корозія, а тісне прилягання до ЛКП призводить до його пошкодження. З цих причин дефлектори капота на саморезах не користуються популярністю.

Також іноді можна купити дефлектор капота з прозорими упорами, встановленими між мухобойкой і поверхнею авто. Зодного боку вони створюють щілину, через який видаляються вода і пісок, а з іншого – не дозволяють мухобійку прогинатися під час їзди.

Як вибрати мухобойку і ветровики

Є кілька основних порад щодо вибору дефлекторів капота і бічних вікон:

для виготовлення аксессуаровчаще використовується пластик, також зустрічаються варіанти з карбону, акрилового та оргскла. Ці матеріали легкі, зносостійкі і дуже надійні;
міцність в чималому ступені залежить від товщини дефлектора. Оптимальною вважається товщина від 2,5 до 4 мм;
якісні вироби мають обтічну форму, вони ідеально гладкі, без шорсткостей;
на Вітровики та захисту капота не повинно бути відколів і тріщин;
купувати дефлектори потрібно тільки від відомих виробників. Не варто економити, адже nonameаксессуари прослужать недовго і навряд чи виконають свої функції;
відмінно, якщо вийде купити ветровики і мухобойку, призначені для конкретної моделі авто. монтаж займе мінімум часу.

На сайті автомоди представлений широкий асортимент дефлекторів бічних вікон і капота. Інтернет-магазин – один з найбільших в Україні. Він є офіційним представником європейських брендів автотоварів.

Голос Сокальщини на GoogleNews