Головна / Поради / Навісні полки з нержавіючої сталі

Навісні полки з нержавіючої сталі

В сучасній професійній кухні розташування всіх аксесуарів повинно бути досить зваженим і продуманим. Чим менше вони займають місця і чим компактніше будуть розташовані, тим сприятливіші це впливає на швидкість приготування їжі. Відповідно, підвищується популярність закладу і дохід його власників. На сучасних кухнях не обійтися без спеціальних полиць, на яких можна розмістити крупи, посуд, техніку та інші необхідні речі. Найпопулярнішими виробами даного профілю в Україні є полки навісні з нержавійки в DSTO. Вони відрізняються доступною вартістю, довговічністю і великим асортиментом пропозицій.

У нашій статті ми розповімо про найпопулярніші видах полиць, які встановлюються на професійних кухнях, проаналізуємо, на що варто звернути увагу, щоб придбати кращі варіанти таких виробів, і дізнаємося, в чому полягають переваги даної продукції. Ми впевнені, що отримана вами інформація буде дуже корисною і допоможе в подальшому здійснити правильний вибір.

Особливості полиць з нержавіючої сталі

Такі кухонні пристосування виготовляються зі сталі найвищої якості. Це відбувається не просто так. Через постійної вологості і періодичної різкої зміни температур в приміщенні такі вироби повинні відрізнятися надійністю, стійкістю до різних теплових режимів і довговічністю. Полиці з нержавіючої сталі не бояться конденсату, не вбирають неприємні запахи і не схильні до корозії.

Крім цього, вони досить надійно кріпляться до стіни завдяки якісній фурнітурі і можуть витримувати навіть значні навантаження. Найчастіше такі кухонні аксесуари розміщують на стіні в кілька модулів або ярусів. Також існують спеціальні полиці для посуду, які встановлюють безпосередньо поблизу мийки. З їх допомогою можна швидко висушити чистий посуд.

Полиці для професійних кухонь повинні відповідати найвищим нормам санітарно-гігієнічних вимог. Тільки в такому випадку вони допускаються для установки в тих приміщеннях.

Найпоширеніші типи полиць з нержавіючої сталі

Варто зазначити, що подібні полки призначені для зберігання лише тієї продукції, якої не потрібен особливий температурний режим. Наприклад, на них легко можна поставити ємності з крупами.

Існує кілька видів полиць відповідно до розміру. Можна виділити три найпоширеніші групи:

 • одноярусні;
 • двоярусні;
 • триярусні.

Одноярусні полки з нержавіючої сталі вважаються самими примітивними. Вони ідеально підійдуть для невеликих приміщень і обмеженої кількості посуду або ємностей для продукції. Досить встановити кілька таких полиць в різних місцях, щоб повністю задовольнити потребу в економії простору.

Двоярусні полиці з нержавійки підійдуть для кухонь з більш солідним оборотом продукції. Вони зручні тим, що займають так же мало місця, як і попередня модель, але дозволяють розмістити в два рази більше виробів.

Триярусні полки підійдуть для великих кухонь з вражаючим обігом продукції. Їх вартість найістотніша.

Також можна виділити такі різновиди навісних полиць з нержавіючої сталі:

 • пристрою для сушіння посуду;
 • пристосування з автоматичним підігрівом для підтримки певного температурного режиму посуду;
 • повністю відкриті;
 • повністю закриті;
 • вироби для сушки посуду з піддоном;
 • гратчасті пристрої для сушки кришок або розміщення обробних дощок.

Найкраще, якщо на вашій професійній кухні зустрічаються всі вищеописані навісні полки з нержавіючої сталі. Вони допоможуть вам максимально оптимізувати процес приготування страв і зроблять роботу персоналу максимально комфортною.

Переваги полиць з нержавійки

Також варто згадати про таких позитивних якостях даних виробів, як:

 • підвищення зручності зберігання сухих продуктів;
 • оптимізація всіх процесів роботи на кухні;
 • економія виробничої площі;
 • практично нульова ймовірність травмування персоналу;
 • необмежений час експлуатації.

Тому, підбираючи дані аксесуари для професійної кухні, варто дуже уважно ознайомитися з їх виробником і його репутацією. Компанії, які дорожать своїм іміджем, виготовляють якісний продукт, який зможе прослужити вам протягом десятиліть.

Також варто звернути увагу на бренд виробника даної професійної продукції. Про більшість популярних реалізаторів ви вже неодноразово чули, і вони продовжують бути сильними гравцями на арені сучасного ринку.

Купуючи полки з нержавіючої сталі, попросіть у реалізатора відповідні документи, що підтверджують якість продукції. У них повинен бути зазначений тип стали, яка використана для виготовлення полиць, і особливості експлуатації товару.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!