Поради

Останні новини Укрзалізниці

Якщо подивитися останні новини Укрзалізниці, можна помітити, що назріває справжній скандал в межах структури. Працівники Укрзалізниці погрожує подати в суд через невиконання умов, підписаної раніше угоди щодо підвищення ставок і заробітних плат. Давайте розберемося в ситуації, що склалася.

Що обіцяли влади Укрзалізниці своїм працівника?

Попередня влада в Укрзалізниці в особі Кравцова, Юрика і Марчек підписали з працівниками угоду про те, що їх посадові оклади виростуть на 25%. Однак не тільки не виконали ці умови, а й досягли заборгованості із зарплати в розмірі 700 000 000 гривен. Екс-голова під час свого керування заявив, що за 2019 Укрзалізниця отримала чистий прибуток у розмірі 1500000000 гривень. Однак не уточнив, що ця сума не враховує заборгованість в 700 000 000 гривен. Також під час свого керування Кравцов жодним чином не оновлював склад вагонів і зовсім не вкладав кошти в модернізацію обладнання. Зате верхівка влади допрацювала свій термін і пішла з посади.

Сьогодні на заміну Кравцова, управляти Укрзалізницею прийшов Володимир Жмака. Працівників Укрзалізниці мало цікавлять, хто очолить їх верхівку. Вони прагнуть лише отримати борги по зарплаті і підвищити посадовий оклад.

Яку політику веде новий глава Одеській залізниці сталося кілька

Володимир Жмака, як новий глава Укрзалізниці все ж дає надію на розвиток Укрзалізниці та працює в правильному руслі. Незважаючи на всі прогалини попередньої команди і складну економічну ситуацію в зв’язку з пандемією, при правлінні Жмака заборгованість перед працівниками Укрзалізниці за рік зменшилася до 400 000 000 гривен. Також він проводить ряд кроків для закупівлі нових вагонів, модернізацію старих і вкладає гроші в обладнання. Такі кроки говорять про розумному підході до управління і можливе задоволення потреб працівників. Жмака переконаний, що в найближчому майбутньому можна буде говорити про підвищення заробітних плат і ставок.

Як наслідок, у працівників Укрзалізниці є два шляхи вирішення проблеми:

  • Звертатися до суду для вирішення даної проблеми і відстоювання своїх інтересів;
  • Повірити новому керівництву і почекати ще деякий час.

У першому випадку можна очікувати виплати заборгованості і звільнення, у другому – виплати заборгованості і виконання умов угоди. Однак надія на позитивне вирішення цього питання все ж є. Можливо, цей керівник зможе налагодити правильний механізм взаємодії і створить умови для успіху.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.