Головна / Поради / Підбір фахівців на «удаленке»: поради з пошуку

Підбір фахівців на «удаленке»: поради з пошуку

Багато компаній змушені переводити співробітників на віддалену роботу. Керівники «старої школи», які не стикалися з подібною ситуацією, часто сприймають її негативно. Але так чи все погано насправді?

Сучасні програми і технології дозволяють власникам компаній тримати колектив під контролем, а співробітникам – відчувати себе частиною команди в будь-якій точці світу. І це не міф. Точно так же рекрутери компанії VIP HR справляються із завданням і проводять підбір фахівців віддалено. Чому ні? Адже результат того вартий.

Дистанційна робіт: за чи проти?

Є підприємства, які при всьому бажанні не можуть собі дозволити віддалену роботу. Наприклад, виробничі підприємства, компанії, що надають б’юті-послуги. Але навіщо бухгалтерам, маркетологам, консультантам, психологам і навіть менеджерам з продажу їздити в офіс? Адже якість роботи професіонала не постраждає від того, що керівництво перестане дихати йому в спину. Тим більше, що курирувати процес віддалено – це просто.

Перше, що покаже віддалена робота – хто з ваших співробітників дорожить роботою і здатний заради неї самоорганізуватися, а хто просто просиджує призначені години в офісі.
Відчувши, що продуктивність при віддаленій роботі можна контролювати, деякі керівники просто не захочуть повертатися в офіс на повний робочий день. Навіть наради можна проводити віддалено, що пристойно заощаджує кошти на оренді офісу.
Знаходити професійних співробітників можна теж віддалено. І для цього немає необхідності наймати в команду рекрутера. Достатньо лише звернутися в агентство по найму персоналу Віп Ейчар.

В цілому переваг віддаленої роботи набагато більше.

VIP HR: чому варто співпрацювати з нами?

Для наших рекрутерів зовсім неважливо – шукаєте ви фахівців для віддаленої роботи та стаціонарної. Наше головне завдання – знайти кадри, які будуть відповідати потребам вашої компанії.

Звернувшись в Віп Ейчар, ви:

  • збережете дорогоцінний час;
  • заощадите кошти на штатному рекрутери;
  • отримаєте базу тільки цільових здобувачів;
  • знайдете потрібного фахівця в найкоротші терміни.

Ми ретельно відбираємо і перевіряємо кадри. Якщо співробітнику знадобиться супровід та підтримка в перший час роботи, то VIP HR її надасть. Керівники компаній отримують гарантію якості наших послуг. У разі непередбачених обставин ми замінимо вам фахівця.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!