Поради

Що таке веб-сайт та як його робити?

Кожен, хто хоч раз користувався веб-сторінками, хоч трохи вміє їх використовувати. Бо це дійсно не складно та стає зрозуміло інтуїтивно. Проте мало хто дійсно розуміє, чим є сайт та які взагалі особливості для його існування. Чому розробка сайту у Львові то складний процес, але такий необхідний?

Чим є сайт? Що варто про нього знати?

Сайти можуть складатись з однієї або декількох сторінок в Інтернеті. Всі сторінки об’єднуються одним доменним ім’ям, вони також мають спільний дизайн та тему. Соціальна мережа це теж сайт. Отже, існують сайти в яких мільярди сторінок. Але також існують односторінкові сайти. Кожен з них має свої особливості та функції.

Сайти бувають різних типів і тому відрізняються за складністю створення й цілі, тобто для чого їх треба використовувати. Наприклад, існують сайти-візитки, які необхідні в якості ознайомлення відвідувача з вашим контентом, послугами чи товарами. Може складатися з однієї сторінки.

Проте бувають і складні великі інтернет-магазини. На їх створення потрібно витратити вдосталь часу та сил. Проте вони будуть приносити достатньо доходу.

Що робити, коли потрібен сайт?

Потрібно в першу чергу зрозуміти, що сайти складаються з різних частин. І для створення веб-сторінки необхідно розробити:

  1. Дизайн. Це конкретно структура та зовнішній вигляд самого сайту. Від цього залежить, які елементи будуть використовуватись, шрифти, кнопки. Дизайн це перше що розробляють після ідеї створення веб-сторінки.
  2. Контент сайту. Це різний текстовий контент та картинки які розташовуються на веб-сторінці. Створює загальний меседж, який власник сайту хоче передати гостю. Зберігається контент на хостингу.
  3. Код сайту – це текст мовою програмування, що описує, яким чином буде реагувати сайт на різні дії користувачів. За допомогою коду описується зовнішня частина сайту та внутрішня.

Як створити сайт?

От же, для створення сайту як мінімум потрібен дизайнер, контент-менеджер та розробник. Це можливо зробити й самостійно, але потребуватиме значної кількості часу й результат виявиться не сильно добрий.

Саме тому вигідно звертатись до професіоналів, що створюють дуже якісні та професійні сайти. Наприклад, компанія REDSTONE. Таким чином Ви отримаєте не просто якісно зроблений продукт, а він буде точно приносити Вам багато користі, приводячи нових та затримуючи постійних клієнтів.

Користуючись послугами експертів Ви зможете обговорити всі деталі свого сайту. Яким він має бути, як виглядати, які функції виконувати. І Ви зможете таким чином отримати саме те, що Вам потрібно.

Чи є сенс використовувати конструктори сайтів?

Чим складніший сайт, тим дорожчим він буде і більше користі принесе. Якщо ви не бажаєте витрачати кошти на хороший веб-ресурс, то існує дешева альтернатива. Це створення сайту за допомогою конструктора.

Для цього часто не треба навіть реєструватись. Створюються такі сайти по встановленим шаблонам. І це можна зробити навіть тим, хто ніколи не вивчав програмування.

Конструктор це такий додаток, в якому можна збирати сайти за готовими шаблонами. Можна додавати елементи дизайну, вибирати кольори, розміри. Проте мінуси в такому разі дуже очевидні. Сайт буде виглядати примітивним й схожим на багато інших таких самих в інтернеті.

Який шлях до отримання власного сайту краще використати, обирати тільки вам. Самотужки створювати веб-ресурс або використовувати примітивні конструктори чи все ж таки заручитись допомогою професіоналів? Вибирайте з розумом.

Голос Сокальщини на GoogleNews