Поради

Скільки грошей потрібно, щоб купити будинок

Отже, ви ставите питанням: “Скільки грошей мені потрібно для покупки будинку?” Це розумне питання, особливо якщо врахувати, що покупка будинку може супроводжуватися безліччю прихованих витрат, які легко випустити з уваги до дня закриття угоди.

Скільки грошей потрібно для покупки будинку?

Якщо ви отримуєте іпотечний кредит, то розумний спосіб купити будинок – це кампанія повинна отримати щонайменше 25% від його продажної ціни готівкою, щоб покрити початковий внесок, витрати на закриття угоди і комісію за переїзд. Таким чином, якщо ви купуєте будинок за 250 000 доларів США, ви можете заплатити більше 60 000 доларів США, щоб покрити всі різні витрати на покупку.

Налаштуйте свій бюджет на покупку житла

Після того як ви позбулися боргів і створили аварійний фонд, вам необхідно провести невелику математичну операцію, щоб зрозуміти, який обсяг житла ви можете собі дозволити. Якщо ви отримуєте іпотечний кредит, ніколи не купуйте будинок, щомісячний платіж за який становить понад чверть вашої зарплати – інакше ви опинитеся в злиднях!

Обмеження в 25% включає в себе основну суму боргу, відсотки, податки на нерухомість, страхування домовласників і, в залежності від вашої ситуації, також включає приватне іпотечне страхування.

Якщо вам потрібна розумна іпотека, яку ви зможете швидко погасити, зверніться в банк, щоб отримати попереднє схвалення на 15-річний звичайний кредит з фіксованою ставкою – найдешевший вид іпотеки. Будь-який інший вид іпотеки втопить вас у відсотках і комісіях і буде тримати вас в боргах десятиліттями.

Отже, тепер, коли ми розібралися з цим, давайте краще уявимо, у скільки обійдуться окремі статті бюджету на покупку житла в вашій ситуації, розкривши кожну категорію.

Початковий внесок

Скільки ви повинні відкладати на початковий внесок? Стільки, скільки можливо! Але для довідки, ми рекомендуємо відкладати не менше 20% від загальної вартості будинку, щоб уникнути виплати приватного іпотечного страхування – виду страхування, який захищає вашого кредитора від втрати грошей у разі, якщо ви не зможете вносити платежі по іпотеці.

Будь-яка сума початкового внеску менше 10% – це занадто мало! Проте, як ми вже говорили раніше, державні програми полегшують покупку вдома з мінімальним початковим внеском. Але пам’ятайте, що, йдучи цим шляхом, ви заплатите стільки додаткових відсотків і зборів, що це завдасть шкоди вашому загальному фінансовому плану.

Витрати на закриття угоди

Покупці зазвичай платять близько 3-4% від продажної ціни будинку в якості витрат на закриття угоди. Під витратами на закриття угоди розуміється плата за послуги, які допомагають офіційно закрити операцію з продажу будинку. Для покупців витрати на закриття угоди зазвичай включають огляд будинку (оплачується до дня закриття угоди), оцінку і багато інших зборів, пов’язаних з кредитом, такі як плата за оформлення документів, передплачені страховки і податки.

Огляд будинку – це коли фахівець оглядає ваш потенційний будинок від верху до низу, щоб попередити вас про будь-які проблеми або пошкодження до покупки. Приготуйтеся подвоїти цю суму, оскільки приблизно стільки ж коштує оцінка будинку – це спосіб вашого кредитора переконатися, що будинок стоїть тієї суми грошей, яку він вам надає.

Ці витрати – дрібниця в порівнянні з іншими витратами на закриття угоди, такими як титульний збір, податки і комісія за видачу кредиту. Точно підрахувати ці витрати складно, оскільки вони залежать від місця покупки будинку, але кожен з них може становити 1% від продажної ціни будинку.

Голос Сокальщини на GoogleNews