Поради

Тарас Петрович Чекурда – яка мотивація для військовослужбовців

Что может сделать каждый из нас?

Створити свій конкуруючий бізнес непросто, і так само складно його розвивати в період політичних і фінансових криз

Щоб залишатися на плаву і отримувати стабільний дохід, важливо придумати стратегію, запропонувати клієнту унікальні умови. Про тонкощі ведення бізнесу в Україні та про те, як вийти з економічної кризи, розповідає Тарас Петрович Чекурда, власник дельфінаріїв і меблевої фабрики.

Тарас Чекурда постійно підтримує українських військових, організовує для них розважальні заходи. Він близько знайомий з проблемами військовослужбовців і звертає увагу та те, як необхідно їх мотивувати для несення служби. Підтримка держави для військових – важливий фактор для їх результативної служби в армії. Стан військових частин, пристрій побуту службовців складно назвати задовільним. Молоді люди не зацікавлені в тому, щоб служити в армії і будувати кар’єру у військовій галузі. Про це свідчать такі чинники:

Молоді офіцери кидають службу після закінчення мінімального терміну контракту.
Призовники відносяться до служби, як до чогось то негативному, як до явища, яке необхідно перетерпіти і пережити.
Військові відчувають постійне психологічне напруження.
Поняття «борг», «бойове товариство» перестали бути актуальними для сучасної молоді.

Важливо пам’ятати, що під час військової служби люди піддаються підвищеному ризику, тому необхідно їм організовувати таке дозвілля, щоб вони могли максимально відволіктися від роботи, розслабитися, набратися сил. За словами, Тараса Чекурда, не тільки держава може зробити це для військових, а й кожен з нас, оскільки ми зобов’язані цим людям спокійним життям. Підприємець організовує безкоштовні відвідування військовим в дельфінарії «Оскар», оскільки є їх співвласником.

Як подолати фінансову кризу

Тарас Чекурда совладеет меблевою компанією, тому не з чуток знає, як непросто вести бізнес в періоди криз. На думку бізнесмена, має значення, як саме людина розглядає кризу: як неминучий провал для компанії, або як можливість проявити себе, отримати користь від ситуації, що склалася. Якщо неможливо подолати складну ситуацію самостійно, підвищити продуктивність роботи організації і колективу, варто звертатися за підтримкою до кризовому менеджеру. Насправді абсолютно безвихідних положень існує вкрай мало, а в бізнесі є багато варіантів для підвищення його ефективності, поєтому необхідно використовувати всі можливі варіанти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.