Поради

Вибираємо рослини для інтер’єру у скандинавському стилі

Інтер’єри в стилі Сканді стають все більш поширеними. Це повітряні та світлі інтер’єри, дивлячись на які згадуєш про густі ліси, гострокінцеві скелі та крижані озера Скандинавії. У цьому стилі важливі не лише кольори, текстури та матеріали, а й рослини. Адже природа, навіть сувора та північна – не може існувати без них. Пропонуємо вибрати найбільш підходящі рослини для інтер’єру у скандинавському стилі.

Сукуленти

Мабуть, найпростіша і найвибагливіша кімнатна рослина – це сукулент. У їхніх формах можна знайти відлуння гір та каміння, а це те, що потрібно для Сканді. Найпоширеніші варіанти – кам’яна троянда, кактуси, молочай. Їх можна висаджувати окремо по мініатюрних горщиках, а також використовувати у різних композиціях і навіть у зелених стінах.

Домашні дерева

Йдеться про високі кімнатні рослини в діжках. Ідеальний варіант – фікус Бенджаміна. Не менш цікаві гібіскус або монстера. Врахуйте, що домашнім деревам дуже важливим є світло, а також потрібно багато вільного простору. А розміщувати їх варто ближче до вікна. Поливати перелічені рослини часто не потрібно, а ось обприскувати варто регулярно.

Квітучі кімнатні рослини

Ароматні квіти – зовсім не табу у Сканді. Можна вибрати гіацинти, нарциси чи тюльпани. Такі квіти вигнано, тому цвітуть недовго, але після них можна висадити в сад або зберегти в будинку до наступного цвітіння.

Зрізані квіти та рослини

Це ідеальний вибір для скандинавського інтер’єру та вибір тих, кому ніколи займатися кімнатними квітами. Гілки можна купити, так і зрізати в лісі – головне, не захоплюйтеся. З покупних можна вибрати евкаліпт, лавр чи аспарагус. У природі можна зрізати гілки акації, ялини, клена тощо.

Сухоцвіти

Висушені рослини дуже ефектний спосіб декору інтер’єру. Багато особливо займає процес висушування. Так як рослини сушаться пучками, підвішеними зверху вниз, це виглядає навіть на етапі сушіння дуже цікаво. Вибирати рослини можна будь-які – мох, колоски, гілки, квіти. Все, що можна висушити та скласти в композицію.

Пам’ятайте, що головна ідея скандинавського стилю – мінімалізм. З перевагою природних матеріалів. Тому пластикові горщики – під забороною. Вибирайте глиняні горщики, скляні вази та акваріуми, плетені кашпо або дерев’яні діжки. Будьте у всьому помірними у дусі морозної та суворої, але прекрасної Скандинавії – і все вийде!

Голос Сокальщини на GoogleNews