Головна / Поради / Яка роль вітамінів у нашому органзмі?

Яка роль вітамінів у нашому органзмі?

Важко сперечатися з тим фактом, що вітамінні препарати, що продаються в аптеці, необхідні організму кожної людини. Провідна спортивні лікарі, терапевти, педіатри в один голос стверджують, що вітаміни – це найважливіші добавки до раціону харчування дорослих і дітей, що дозволяють зміцнити імунітет, заповнити недолік важливих компонентів, що підтримують здоров’я людини на високому рівні.

Міцний імунітет забезпечує високу опірність організму до різних інфекцій різного роду походження. Фактично, людина, яка стежить за своїм здоров’ям, регулярно приймає вітаміни, має набагато менше ризику захворіти на ГРЗ, ГРВІ та іншими недугами. Якщо ж людина, що приймає аптечні вітаміни захворів, то ускладнень після перенесеного недуги швидше за все не виникне.

На що діють вітаміни?

Відомо, що деякі види вітамінів самостійно синтезуються в організмі людини. Наприклад, під впливом сонячних променів виробляється вітамін Д, який:

  • зміцнює кістки, зв’язки,
  • покращує обмінні процеси,
  • покращує настрій,
  • нормалізує гормональний фон,
  • виконує ряд інших дуже важливих функцій.

На жаль, в ході еволюції люди стали частково позбавлені деяких природних здібностей і деякі вітаміни всередині організму просто перестали синтезуватися. Виною тому зміна способу життя сучасного суспільства. Кому-то просто заборонені сонячні промені, наприклад, при деяких видах шкірних або онкологічних захворювань. Тому доводиться приймати вітаміни з їжею, щоб заповнити їх недолік.

Важливо приймати вітаміни з продуктами живлення?

Як показує практика, практично всім людям потрібно отримувати всі групи вітамінів саме з їжею. Фактично, харчування має бути дуже збалансованим, правильно складеним, конкретно під певний організм (під конкретну людину). На жаль, здійснити це на практиці, використовуючи тільки продукти харчування – неможливо. Хоча, якщо приймати вітаміни, комплексні або ті, які конкретно прописані лікарем, можна заповнити цей недолік легко.

Вітаміни, потрапляючи в організм людини виступають обов’язковою ланкою обмінних процесів. Разом з вітамінами в організм також повинні надходити ферменти, мікроелементи, які збираються в ланцюжок, утворюють необхідну структуру, заповнюючи дефіцит корисних речовин в організмі. Вони захищають людину від хвороб, які пов’язані з нестачею вітамінів (цинга, остеопороз, анемія і так далі).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!