Головна / Про економіку / Пішохідний перехід “Угринів-Долгобичув” запрацює після організація під’їзної та сервісної інфраструктури

Пішохідний перехід “Угринів-Долгобичув” запрацює після організація під’їзної та сервісної інфраструктури

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з директором департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Романом Шепеляком, головою Сокальської РДА, селищним головою Угринова, представниками Служби автомобільних доріг у Львівській області, Держприкордонслужби та Державної митної служби оглянули стан та перспективи під’їзної та сервісної інфраструктури до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Угринів – Долгобичув».

Нагадаємо, МАПП «Угринів – Долгобичув» розташований на території Республіка Польща, тут здійснюється спільний огляд.

Призначений для міжнародного пасажирського руху та руху вантажних автомобілів з повною масою до 3,5 тонни, за винятком вантажів, які підлягають ветеринарному, фітосанітарному контролю, та небезпечних вантажів. До 1 січня 2019 року діяв пілотний проект пішого пункту пропуску в МАПП «Угринів – Долгобичув». Оскільки інфраструктура в ПП, що тимчасово облаштована для пішохідного руху, не дозволяла продовжити проект в теперішньому вигляді, польська сторона ініціювала його припинення.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року припинив діяти пропуск через державний кордон України для пішоходів у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

Окрім того, бралось до уваги збільшення часу очікування на перетин державного кордону для осіб, які подорожують автобусами. Відтак, в межах огляду, Андрій Годик наголосив на важливості повноцінного функціонування прикордонної інфраструктури не лише для економіки регіону, а й з точки зору позитивного міжнародного іміджу для усієї держави.

Нагадємо, СБУ затримала на хабарі працівників митного посту «Угринів»

Як інформують у департаменті МТД Львівської ОДА для відновлення пішого перетину в МАПП «Угринів – Долгобичув» першочерговим є організація під’їзної та сервісної інфраструктури до МАПП «Угринів – Долгобичув» на ділянці дороги від с. Хоробрів, с. Нісмичі до с. Угринова.

Голос Сокальщини повідомляв про те, що у пункті пропуску «Угринів» запроваджено зміни у послідовності видів контролю

Зокрема це проведення таких робіт як: влаштування хідника, освітлення, встановлення громадських вбиралень, місця для відстою та розвороту транспортних засобів, верхнього шару покриття дороги.

Андрій Годик оглянув під’їзну та сервісну інфраструктуру до МАПП «Угринів – Долгобичув»

Андрій Годик оглянув під’їзну та сервісну інфраструктуру до МАПП «Угринів – Долгобичув»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!