Про економіку

Бюджет територіальної громади Львова найбільший в області

Мова цифр щодо обсягів місцевих бюджетів Львівщини на 2021 рік

Маємо першу оперативну інформацію про обсяг місцевих бюджетів на 2021 рік, який згідно із прийнятими рішеннями місцевих рад області за видатками становить 29 760 млн грн (з них 5 135 млн грн – обласний, 10 692 млн грн – бюджет територіальної громади м.Львова, 13 922 млн грн – інших 72 територіальних громад і лише 11 млн грн – видатки усіх семи районних бюджетів).

Традиційно впродовж року місцеві бюджети суттєво додають в обсягах. А поки що зведені показники бюджетів Львівщини на 100 млн грн менші за видатками 2020 року.

На разі, лише 9,7% у загальному обсязі видатків планується в бюджеті розвитку – 2 896 млн грн.

Із 81 місцевого бюджету Львівщини, частка видатків бюджету розвитку у 31 територіальній громаді складає не більше 1% до загального обсягу видатків і лише у 3-х (Солонківська, Зимноводівська, Сокільницька) територіальних громадах видатки розвитку перевищують 20% загального обсягу бюджету.

Сподіваємось, що територіальні громади врахують реальні надходження податків і платежів до відповідних бюджетів упродовж першого півріччя, вільні залишки коштів та інші джерела, що суттєво збільшить можливості для інвестування коштів на розвиток кожної громади.

Департамент фінансів ЛОДА надалі проводитиме аналіз показників місцевих бюджетів та знайомитиме Вас із оперативною інформацією.

Департамент фінансів Львівської ОДА

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.