Про економіку

Близько 4,5 мільйона гривень скерують на захист від затоплення паводковими водами Дністра у Самбірському районі

 09 квітня за участі директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслана Гречаника відбулося позачергове засідання басейнової ради Дністра, яке проходило у форматі онлайн-відеоконференції.

З метою реалізації заходів державного інвестиційного проєкту «Захист із забезпечення комплексного протипаводкового захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь у Львівській області» на 2021 рік по КПКВК 2707170 погоджено перелік пропозицій Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.

Фінансування погоджених заходів здійснюватиметься з державного бюджету у сумі 5 млн гривень. Зокрема, близько 4,5 млн гривень державних коштів цього року  скерують на захист с.Калинів, с.Кружики та с.Ралівка Самбірського району від затоплення паводковими водами р.Дністер.

«Впровадження та реалізація заходів є важливим та необхідним рішенням, оскільки воно покращить екологічний стан територій, захистить населені пункти від затоплення паводковими водами, забезпечить ефективне та повноцінне використання земель для ведення сільськогосподарського виробництва» – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Нагадуємо, що погоджені об’єкти потребують першочергового будівництва, оскільки під час паводків 2008, 2010, 2014 років в с.Калинів, с.Кружики, с.Ралівка, с.Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь, підтоплено залізні дороги Львівської залізниці та затоплено автомобільні дороги, що завдало значних матеріальних збитків місцевому населенню та народно-господарському комплексу.

прес-служба ЛОДА

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.