Про економіку

Близько 700 учасників та понад 30 спікерів з усього світу: у Львові стартував Lviv Urban Forum

Серед ключових тем заходу: архітектурні інновації, новітні технології та сталий розвиток в архітектурі.

28 червня у Львові стартував Lviv Urban Forum – міжнародна подія, присвячена темі відновлення, трансформації та розвитку українських міст і сіл. Захід в Україні проводять вперше, він об’єднав світових фахівців з архітектури, урбаністики, планування, а також представників влади, головних архітекторів українських громад, студентів і науковців. Загалом у форумі беруть участь близько 700 учасників.

«Сучасні українці повинні ставити перед собою важливу ціль – створити комфортні умови для проживання у всіх містах та селах, при цьому зберігаючи самобутність  та архітектурні пам’ятки кожного населеного пункту. Хотілося б, щоб саме наше покоління заклало міцний фундамент у розвиток безбар’єрного, європейського містобудування, перейняло найкращі світові практики. Саме тому сьогодні Львів приймає фахівців з різних країн, які готові ділитись досвідом і давати чіткі поради для майбутньої відбудови України», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Серед ключових тем заходу: архітектурні інновації, новітні технології та сталий розвиток в архітектурі.

Спікерами стали понад 30 українських і світових архітекторів, міських планувальників. Зокрема: японський архітектор Шигеру Бан, провідний світовий містопланувальник родом з Нідерландів Кіс Крістіансе, архітектор, автор проєкту Центру Шептицького у Львові Стефан Беніш, наукова працівниця Інституту мистецтва і дизайну Віденського технологічного університету, дослідниця місць пам’яті Інге Манка, головний архітектор Львова у 2015-2019 роках Юліан Чаплінський, засновник Харківської школи архітектури Олег Дроздов та інші.

Окрім лекцій, в учасників є нагода долучитись до воркшопів, нетворкінгу і ярмарку можливостей для громад. Загалом  Lviv Urban Forum триватиме впродовж трьох днів – з 28 по 30 червня, зареєструватись можна за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews