Про економіку

Було відновлено рух по мосту у Великих Мостах

По відремонтованому мосту у Великих Мостах відновили рух

Ми завершили капітальний ремонт мостового переходу через річку Рата у Великих мостах. Міст пролягає на 137+155 кілометрах автомобільної дороги державного значення P-15 Ковель – Володимир – Червоноград – Жовква. Споруда повністю відремонтована та відкрита для транспорту, – про це повідомили Голосу Сокальщини у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Автошлях Р-15 має високе значення для Львівської та Волинської області. По-перше, дорога з’єднує два регіони між собою. Крім того, вона є туристичним маршрутом до Шацьких озер Волинської області та до Жовківського замку – пам’ятки архітектури у Львівській області.

«Залізобетонну переправу зведено ще у 1960 році. Довжина споруди становить понад 62 метри. Через значне навантаження впродовж 63 років почали руйнуватися основні елементи мостової переправи. На ситуацію також впливає суттєве збільшення трафіку. У червні 2021 року ми провели обстеження моста, згідно з яким, визнали міст аварійним. Станом на сьогодні термін безаварійної експлуатації вичерпано. Подальша експлуатація споруди могла призвести до її руйнування чи, навіть, обвалу», – зазначає Олег Береза, керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

У процесі ремонту ми провели такі роботи:
▪️ демонтували чинний міст;
▪️ перевлаштували мережі;
▪️ встановили опори;
▪️ влаштували прогонову будову;
▪️ забезпечили гідроізоляцію та водовідведення;
▪️ влаштували тротуари;
▪️ уклали асфальтобетонне покриття;
▪️ провели ремонтні роботи на підходах до моста;
▪️ влаштували освітлення мостового переходу;
▪️ встановили бар’єрне та перильне огородження.

Надалі плануємо нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

Голос Сокальщини на GoogleNews