Про економіку

Енергетики звернулися до жителів Львівщини про допомогу

Енергетики просять усіх раціонально використовувати електроенергію під час ранкових та вечірніх піків споживання (07:00 – 12:00 та 18:00 – 23:00). Адже тривають ремонти на електростанціях і необхідно зменшити навантаження на енергосистему.

У час найбільшого літнього споживання електроенергії на електростанціях проходить масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону.

Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не можуть виробляти електроенергію. Цього літа об’єми робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки.

Тому енергетики потребують допомоги українців, щоб зменшити навантаження на енергосистему під час ранкових та вечірніх піків.

Зберігайте прості правила:

  • за можливості, переносити використання потужних приладів з пікових ранкових та вечірніх годин на нічні, коли споживання низьке;
  • намагатись не включати одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикати кондиціонер у пікові години споживання. При використанні кондиціонера – ставити його на вищу температуру, ніж ви звикли;
  • кип’ятити стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита – краще кип’ятити воду на ній.

Дотримання цих принципів дозволять більш рівномірно розподілити споживання електроенергії, згладити ранковий та вечірній піки та підтримати енергетиків, які готуються до наступної зими.

Голос Сокальщини на GoogleNews