Про економіку

Habitat for Humanity International надала допомогу 9 прихисткам області, в яких проживає близько однієї тисячі внутрішньо переміщених осіб

Це, зокрема, гуртожитки закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, а також заклади соціальної інфраструктури у Львівському, Дрогобицькому, Стрийському та Червоноградському районах, які відремонтували за рахунок коштів обласного бюджету та допомоги міжнародних партнерів.

Habitat for Humanity International (HfH) – міжнародна некомерційна організація, яка допомагає людям у всьому світі у реалізації програм доступного житла.  З початку повномасштабної війни HfH підтримує українців у Польщі, Румунії, Угорщині, Німеччині та Словаччині, супроводжуючи біженців під час їхнього переїзду та надаючи середньо- та довгострокове житло.

В Україні у співпраці з партнерськими організаціями HfH надає ресурси для ремонту житлової та цивільної інфраструктури, а також підтримку в підготовці до зимового періоду для людей, які постраждали від війни.

Днями представники Habitat відвідали Львівську область і надали допомогу 9 прихисткам, в яких проживає близько однієї тисячі внутрішньо переміщених осіб. Це, зокрема, гуртожитки закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, а також заклади соціальної інфраструктури у Львівському, Дрогобицькому, Стрийському та Червоноградському районах, які відремонтували за рахунок коштів обласного бюджету та допомоги міжнародних партнерів.

«З початку воєнного стану Львівщина стала однією з областей, яка прихистила найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб та релокованих підприємств. Забезпечити гідні та безпечні умови проживання, інтегрувати їх в життя громад  – стало одним з пріоритетних завдань області. За рахунок коштів обласного бюджету ми проводимо реновацію гуртожитків, що дозволяє за короткий проміжок часу створити тисячі комфортних місць для проживання. До облаштування відремонтованих приміщень меблями та технікою залучаємось підтримкою міжнародних та благодійних фондів, серед яких – Habitat for Humanity International. Дякуємо організації за таку важливу для людей допомогу», – наголосив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Для створення комфортних умов проживання для вимушених переселенців, а також забезпечення максимального наближення цих умов до домашніх HfH надала допомогу у вигляді меблів на загальну суму 2,6 млн гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews