Головна / Про економіку / До уваги юридичних осіб

До уваги юридичних осіб

25 вересня 2015 року закінчується термін подання юридичними особами, зареєстрованими до 25 листопада 2014-ого, відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, який був продовжений у відповідності із Законом України від 21 травня 2015 р. "Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи", що набув чинності 26 травня 2015 року. 

Законом передбачається розширення переліку юридичних осіб, які не повинні подавати відповідну інформацію, так, зокрема, відомості не подаються:

1) юридичними особами, до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації яких інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) не включається відповідно до частини першої статті 24 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (політичних партій, творчих спілок та їх територіальних осередків, адвокатських об'єднань, торговопромислових палат, релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, державних органів, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій. У разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника (учасника), якщо засновник (учасник)  юридична особа, подаються відомості про його відсутність;

2) юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники  фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи;

3) юридичними особами, що вже подали вказану інформацію.

Одночасно нагадуємо, для внесення інформації про кінцевого бенефіціара (вигодоодержувача) юридичної особи, необхідно подати до державного реєстратора, за місцезнаходженням юридичної особи реєстраційну картку форми №4 з внесеною інформацією про кінцевого бенефіціара, реєстраційна картка повинна бути підписана уповноваженою особою. Згідно із частиною 2 статті 8 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців" у разі надсилання картки поштою підписи на сторінках повинні бути нотаріально посвідчені.

Реєстраційна картка також може бути подана і електронному вигляді, шляхом проведення електронної реєстрації через реєстраційний портал.

За невчасне подання вищевказаних відомостей передбачено штраф в розмірі 8500 гривень.

Олег ЛАЩУК, начальник реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + sixteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!