Про економіку

Кінотеатр у Сокалі проданий єдиному учаснику тендеру

Будівля кінотеатру та будівля гаражів у місті Сокалі по вулиці Шептицького, будинок 72 продана за ціною 2 375 800 грн (сума вказана без ПДВ)

Про це повідомляє інтернет-портал Prozorro. Згідно даних порталу тендер завершився 13 листопада 2019.

Варто зауважити, що учасник тендеру був один отже Сокальська районна рада як власник приміщення повинна погодити продаж за запропонованою ціною.

Нагадаємо, що у 2017 році у власність громади повернули кінотеатр – суд зобов’язав фірму розірвати договір про реконструкцію кінотеатру та сплатити 1,2 млн грн заборгованості. В подальшому неодноразово влада району не раз обговорювала подальшу долю кінотеатру – була пропозиція облаштувати в кінотеатрі Будинок фізичної культури та спорту ( підготовлене відповідне звернення на адресу голови Сокальської районної ради). Натомість керівник відділу культури, висловила думку щодо необхідності збереження концертного залу, яке може вмістити більшу аудиторію, ніж Сокальський районний Народний дім.

Характеристики будівлі :

  • нежитлова будівля кінотеатру загальною площею 1124,5м 2 ;
  • матеріал стін – цегла, перекриття – залізобетонне, технічний стан кваліфікується як незадовільний, у приміщенні частково відсутня підлога, старі дерев’яні вікна та двері. Будівля гаражів загальною площею 92,6 м 2 , матеріал стін – цегла, перекриття – по дерев’яних балках підшито вагонкою, технічний стан кваліфікується як задовільний.
  • Два входи у приміщення, один здійснюється з фасаду, з центральної вулиці Шептицького, другий з вулиці Березовського .
  • Об’єкт розташований в центральній частині міста, біля Сокальського ринку, недалеко від церкви Святих Петра і Павла на земельній ділянці площею 0,2888га. кадастровий номер 4624810100:01:009:0293 (зареєстроване право постійного користування)

Переможець аукціону – Товариство з обмеженою відповідальністю “Львів Комерц Буд”. Компанія зареєстрована у місті Моршин, по вулиці ІВАНА ФРАНКА, будинок 37А  яке, судячи з оприлюднених даних, було єдиним його учасником. Кінцевим бенефіціаром фірми є МОРЯКОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА з Великого Любіня, Городоцького району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.