Про економіку

На Львівщині лікарні, що борються з COVID-19, оновлюють матеріально-технічну базу

До бюджету розвитку (спеціального фонду) обласного бюджету за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів надійшло 6 183,169 тис грн.

За рахунок вказаних коштів обласні заклади охорони здоров’я, які безпосередньо надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, зможуть придбати медичне чи інше обладнання, а також покращити матеріально-технічний стан закладу.

«Ситуація із медичним обладнанням у закладах охорони здоров’я подекуди залишає бажати кращого, і ми свідомі того, що технічне забезпечення лікарень прамопропорційне можливостям врятувати життя пацієнтів. Тому особливу увагу зараз і надалі будемо скеровувати на розвиток технічних можливостей наших лікарень», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Відтак, за рахунок коштів бюджету Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади у сумі 3500,0 тис. гривень адміністрація КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» планує провести оновлення матеріально-технічної бази закладу, а саме провести капітальний ремонт операційного блоку з придбанням обладнання для сучасної операційної.

Також КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю Липи» планує придбати дизель-генератор та провести роботи з його улаштування на загальну суму 630,0 тис. гривень. Аналогічні роботи із придбання та встановленню джерела альтернативного живлення – дизель-генератора, заплановано також провести у КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня» на загальну суму 560,0 тис. гривень.

Зазначимо, у відповідності до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 квітня 2020 року №231/0/5-20 за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів обласному бюджету скеровано 6183,169 тис. гривень а саме із:

районного бюджету Городоцького району – 150,0 тис грн,
районного бюджету Жовківського району – 250,0 тис грн;
районного бюджету Перемишлянського району – 200,0 тис грн,
районного бюджету Золочівського району – 1000,0 тис. грн.
бюджету Бібрської міської об’єднаної територіальної громади – 50,0 тис грн
бюджету Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади – 3500,0 тис. грн.
бюджету Магерівської селищної об’єднаної територіальної громади – 833,169 тис. грн.
бюджету Великолюбінської селищної об’єднаної територіальної громади – 200,0 тис гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.