Про економіку

Львівщина співпрацюватиме з Куявсько-Поморським воєводством Республіки Польща

Сьогодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький спільно із заступниками провів онлайн-зустріч з воєводою Куявсько-Поморського воєводства Миколаєм Богдановічем.

Очільник області подякував в особі воєводи усьому польському народу за допомогу українцям в час війни.

«Ви, як держава, стали пліч-о-пліч з нами. Ви допомагали Україні, коли ще всім іншим було страшно. Дякую, що Польща прийняла мільйони українців у себе. За десятки тисяч тонн допомоги, які отримала Львівщина. Ми віримо, що з такими друзями здолаємо нашого спільного ворога. Немає таких галузей, де б поляки нам не допомогли. Зброєю – одні з перших, їжею, речами першої необхідності, організацією руху на кордоні. Завдяки польському уряду перше містечко для ВПО звели на Львівщині», – наголосив очільник області.

Він додав, що декілька днів тому Львівщина отримала від Куявсько-Поморського воєводства близько 100 палетів з медичними препаратами та ліжками, які розподілили між Полтавською, Закарпатською, Харківською та Львівською областями. На Львівщині цю допомогу передали в один із медзакладів.

Воєвода Куявсько-Поморського воєводства зазначив, що на території воєводства проживає 40 тисяч зареєстрованих українців, які отримують допомогу. Приблизно 10 тисяч людей легально працевлаштувались.

«Ми постійно стежимо за подіями в Україні. Надалі ми хочемо спільно обговорити проєкти в аграрній сфері, співпрацю між бізнесами та розвиток економіки», – підкреслив воєвода Миколай Богдановіч.

Підмаршалок Куявсько-Поморського воєводства зазначив, що зараз важливо говорити про відбудову України, і Польща готова інвестувати в розвиток української держави.

Під час розмови Максим Козицький запросив Воєводу Куявсько-Поморського воєводства з делегацією бізнесменів відвідати Львівщину та підписати спільну угоду для подальшої співпраці. Водночас польські колеги запросили українських представників влади завітати до воєводства.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.