Про економіку

Львівщина відправляє тисячі тонн гуманітарного вантажу по областях України: статистика за добу

Львівщина щодня отримує сотні й тисячі тонн гуманітарного вантажу з різних країн. Увесь вантаж сортують та відповідно до запитів, які скеровують до обласної військової адміністрації, відправляють по регіонах України.

За минулу добу, 20 березня, близько 1200 тонн вантажу відправили з Львівщини. Найбільше товарів відправляють з гуманітарного складу у Львові, що на Земельній. Напередодні на склад прибули 172 палети з товарами: їжа (34), одяг (21), засоби гігієни (72). Так само до складу у Винниках надійшло майже 30 палет.

Учора з Львівщини виїхали 3 фури та 2 буси з гуманітарною допомогою у напрямку Чернігова, Харкова та Києва. Більша частина допомоги вирушила залізницею. За минулу добу, у Львівській області вже розвантажилося 19 фур. Загалом, це товари з Польщі.

За сьогоднішній ранок «Укрзалізниця» отримала 1 контейнер та 2 криті вагони з гуманітарною допомогою з Варшави. Це медикаменти, інвалідні візки, переносні ноші, одяг та засоби гігієни.

Нагадуємо, що на території області розгорнули 7 гуманітарних штабів, які допомагають українським військовим та переселенцям. Адреси та контакти можна знайти тут.

Львівщина відправляє тисячі тонн гуманітарного вантажу по областях України: статистика за добу Львівщина відправляє тисячі тонн гуманітарного вантажу по областях України: статистика за добу

Голос Сокальщини на GoogleNews