Про економіку

Мешканці Львівщини протягом I кварталу отримали майже 2 мільярди гривень допомог та житлових субсидій

Майже 2 млрд гривень з державного бюджету – для виплати соціальних допомог та житлових субсидій мешканцям Львівщини

Упродовж І кварталу 2021 року на Львівщину з державного бюджету для проведення всіх видів соціальних, компенсаційних та пільгових виплат надійшло 1,87 млрд грн. Про це поінформував директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Степанюк.

Відтак, у межах цього бюджетного фінансування, здійснили виплату понад 1,015 млрд грн для деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення.

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі склала 795 млн грн.

Ще 18,5 млн грн скерували на заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю.

Для виплат соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти передбачили 14,1 млн грн.

Фінансовий ресурс у сумі 9, 5 млн грн склала щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

7,2 млн грн – сума, яку скерували на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Одноразова грошова допомога членам сімей осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, та особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції склала 5,2 млн грн.

Серед інших виплат:

  • 3,3 млн грн – заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення  національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганських областях;
  • 2,5 млн грн – реабілітація дітей з інвалідністю;
  • 293 тис грн – заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення;
  • 204 тис грн – матеріальна допомога військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.