Про економіку

На фінансування енергозберігаючих заходів на Львівщині скерували 125 мільйонів гривень

Низку технічних заходів провели в окремих обласних бюджетних установах упродовж 2015-2021 років у межах виконання програм з енергозбереження

Зокрема, утеплили стіни, горища, підвали та фасади, замінили старі дерев’яні вікна та двері на нові з енергозберігаючими склопакетами, встановили терморегулятори, а також реконструювали системи опалення, влаштували індивідуальні теплові пункти.

«За згаданий період з обласного бюджету на фінансування енергозберігаючих заходів обласні установи використали 125 млн гривень. Роботи проводилися в десяти закладах охорони здоров’я, в трьох закладах соціального захисту та по одному закладі освіти та культури.

В результаті вжитих заходів вдалося зекономити значний обсяг коштів обласного бюджету», – розповів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Він також додав, що у 2022 році продовжуються ремонтно-реставраційні роботи в Львівській обласній клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», розпочали роботи в КЗ ЛОР «Будинок дитини № 1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки” та КЗ ЛОР «Будинок дитини № 2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» на загальну суму 24 мільйони гривень.

«Сьогодні вкрай важливо ефективно використовувати бюджетні кошти, а заходи з енергозбереження та енергоефективності дозволяють зменшити енергоспоживання установами бюджетної сфери, відтак зекономити видатки на оплату енергоносіїв», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.