Про економіку

На Львівщині проводиться капітальний ремонт дороги до майбутнього пункту пропуску

Велике будівництво охопило ще одну автомобільну дорогу Львівщини - йдеться про автошлях Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза: «Прикордонна дорожня інфраструктура має велике значення не лише для Львівської області, а й країни в цілому, оскільки дороги – це перший зв’язок із розвиненими європейськими країнами. Належне дорожнє покриття на автошляхах, зокрема, на підходах до пунктів пропусків, неабияк впливає, перш за все, на економічний розвиток нашої держави. Відповідно, другий рік поспіль ми приділяємо чималу увагу таким дорогам».

На відео: влаштування тріщино-перериваючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці поточного середнього ремонту дороги Т-14-18 від Дрогобича до межі Самбірського району.

Наразі проводимо асфальтування на ділянці Лішня – Брониця.

Зазначену ділянку автомобільної дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочали ремонтувати ще у 2018 році. Тоді провели роботи із зрізання пошкодженого дорожнього покриття, підсилення основи із щебенево-піщаної суміші та асфальтування у нижньому шарі асфальтобетону. Через відсутність тоді цільового фінансування, ремонтні роботи на цій ділянці були призупинені.

У ході відновленого ремонту дороги плануємо влаштувати тріщино-перериваючий та верхній шари асфальтобетонного дорожнього покриття, а також провести заходи із безпеки дорожнього руху.

Окрім ремонту дороги Т-14-18 у Дрогобицькому районі, ми вже проводимо капітальний ремонт на Самбірщині, зокрема між населеними пунктами Самбір та Нижанковичі за кошти польського кредиту в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Також, аби з’єднати між собою дві відремонтовані ділянки цієї дороги, розробляємо проєктну документацію на проведення ремонту останньої зруйнованої ділянки від Самбора до межі району.

Ремонтні роботи на об’єкті проводить підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.