Про економіку

На Львівщині сім’я переселенців житиме в будинку, який зводить релоковане підприємство

На Львівщині сім’я переселенців житиме в будинку, який зводить релоковане підприємство

Сім’я, яка втратила свою домівку через воєнні дії росії, невдовзі житиме у будинку, який на Львівщині зводить релоковане з Одеси підприємство.

Будинок назвали «Народний дім». Площа – 90 метрів квадратних. Будує його компанія «Чорноморськ БУД ГРУП», яка переїхала у Львівську область на початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, з підприємством евакуювались лише 7 фахівців. Зараз працюють над тим, щоб розширити команду до 60 людей.

«Планують будувати від 70 до 200 домівок на місяць. Кожна з них розрахована в середньому на 5 осіб. Відтак, забезпечуватимуть помешканням до 1 тисячі людей в місяць.

Додам, що будівельна компанія виготовляє дерев’яні конструкції, будівлі та споруди на основі унікальної американської технології «MITEK», яка дозволяє реалізовувати будь-які будівельні рішення (гуртожитки, мобільні шпиталі, спорткомплекси, казарми тощо). Вартість одного квадратного метра готової будівлі, залежно від комплектації, – від 330 до 550 у.о.», – зазначив Максим Козицький.

Через воєнні дії підприємства змушені переїжджати у більш безпечні місця, щоб могти працювати на повну потужність. Зараз Львівщина є лідером серед областей України за темпами релокації та перереєстрації бізнесів з епіцентрів подій. У Львівській області області уже функціонує 85 підприємств, які переїхали з інших регіонів.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.