Головна / Про економіку / На Львівщини тривають активні весняно-польові роботи

На Львівщини тривають активні весняно-польові роботи

Сьогодні, 5 травня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка відбулась Skype-нарада з аграріями щодо актуальних питань посівної кампанії. 

Як повідомили під час наради, аграрії Львівщини є на завершальному етапі посіву ранніх ярих культур (пшениці, ячменю, вівса, гороху, ріпака, цукрових буряків), і вже активно приступили до посіву культур пізньої групи: кукурудзи на зерно, соняшнику, сої.

Станом на сьогодні за всіма категоріями господарств в області посіяно всіх ярих культур на площі 309,2 тис.га (77,6% до прогнозу), з них ярих зернових та зернобобових 104,4 тис.га (85,1%) зокрема кукурудзи – 51,5 тис.га (80,8%). Ярих технічних – 77,7 тис.га (67,5%), зокрема цукрового буряка – 12,7 тис.га (100% до прогнозу) соняшнику – 22,6 тис.га (87,4%), сої – 39,3 тис.га (62,7%).

Окрім того, посаджено картоплі на площі 85,1 тис.га,( 89,9%), овочевих культур посіяно на площі 22,3 тис.га (62,7%).

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, враховуючи оптимальні терміни посіву та погодні умови, що склалися, аграрії області оперативно коректують свої плани з метою забезпечення ефективного виробництва сільськогосподарської продукції.

Також цьогоріч активне зниження ціни пального на ринку сприяє аграріям забезпечити в повному обсязі потребу у паливо-мастильних матеріалах для проведення польових робіт з нижчими затратами в порівнянні з минулим роком.

Зокрема, за період з 17 до 30 квітня поточного року ціни на пальне знизились на від 0,24 до 1,39 грн/л., а в порівнянні з аналогічним періодом у 2019 році – на від 6,20 до 6,89 грн/т.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!