Про економіку

Максим Козицький: На Львівщині збільшують кількість місць для переселенців та організовують додаткові потяги в інші міста

Львівщина – надійний тил і надалі буде ним для всіх людей, які сюди приїжджають з інших регіонів. В області розгортають нові місця для переселенців і будуть приймати кожного, хто цього потребує. Для цього евакуаційні потяги курсують не лише до Львова, а й до  колишніх районних центрів. На цьому під час брифінгу наголосив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Звичайно таких комфортних місць як готелі, санаторії чи пансіонати не залишилося. Але нові місця для переселенців розгортаються. Це робиться в школах, на промислових майданчиках, у садочках, бібліотеках, театрах – ми просто облаштовуємо тимчасові місця для перебування. І зі своєї сторони забезпечимо речами першої необхідності і продуктами. Львівщина надалі залишається гуманітарним хабом і надійним шляхом отримання всього необхідного на фронт», – розповів Максим Козицький.

Відповідаючи на запитання журналістів про ситуацію з місцями у Львові, начальник Львівської ОВА підтвердив, що існує проблема з мобільними місцями, але вже курсують потяги, якими можна дістатися і до інших великих міст Львівщини.

«В області є ще близько 18-20 тисяч вільних місць, де ми можемо запропонувати людям перебути важкі дні. Але ми намагаємося збільшити кількість місць. Укрзалізниця спрямовує людей не тільки у Львівську область, але справді дуже багато людей хочуть приїхати саме до нас. Проте інколи набагато комфортніше жити десь в районі і це справді так. Ми зі своєї сторони разом з Укрзалізницею організували потяги не тільки до міста Львова, а також в районні центри. Такі потяги вже приймає Самбір, Дрогобич, будуть приймати Красне і Стрий – для того, щоб люди могли роззосередитися по області», – зазначив Максим Козицький.

Він також додав, що згідно зі статистикою ЄС, більше 1,5 млн українців залишили рідні домівки і поїхали за кордон. За його словами, кордон з Польщею перетнули вже 800 тисяч людей, за вчорашній день – 60 тисяч.

Нагадаємо, що переселенці, які прибувають до Львова з інших областей, для тимчасового поселення можуть звертатися до штабу на «Арену Львів», який функціонує цілодобово. Адреси штабів в інших містах Львівщини можна знайти за посиланням.

На Львівщині збільшують кількість місць для переселенців та організовують додаткові потяги в інші міста: Максим Козицький598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.