Про економіку

Оркестр «Віртуози Львова» завершить сезон святковим онлайн концертом

26 червня Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» завершить концертний сезон онлайн-концертом із насиченою програмою, яку складуть кращі композиції з репертуару оркестру.

Про це повідомили на сайті ЛОДА.

“Справді нелегко дається карантинна ізоляція «Віртуозам Львова». Виявилось, що без оркестрової рутини, кавусі в павзах, насиченого концертного графіку та гастролей, життя музиканта втрачає свій сенс. Отже, переслухавши за цей вільний час нашу оркестрову дискографію, яку «Віртуози Львова» записували протягом 25 років свого існування, у нас з’явилася блискуча ідея створити для деяких музичних творів відеозаписи в особливому карантинному форматі. Саме так виник новий проєкт «Віртуозний карантин», – розповів керівник оркестру, диригент Сергій Бурко.

Першим записом стала всесвітньовідома «Мелодія» Мирослава Скорика, записана у співпраці АКО «Віртуози Львова» із творчим партнером колективу – маріупольським оркестром «Ренесанс». Далі були відібрані тематичні твори, які близькі оркестру та є своєрідною візитівкою музичної культури Галичини та Львова. Зокрема, це сюїта « В Горах» Миколи Колесси, де композитор з легкістю та невимушеністю відтворив гірські пейзажі та карпатський колорит у своїй прекрасній музиці, а також «Личаківське танго» (опрацювання для струнного оркестру В. Дуди), в якому можна уявно перенестись в атмосферу ретро-Львова. Відеоверсію танго можна переглянути тут.

Усі ці відеозаписи можна переглянути на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії у YouTube та у Facebook.

На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує подію, яку складуть улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн концерт відбудеться 26 червня о 18.00.  Його  транслюватимуть на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії, тому долучитися до події зможе кожен охочий!

Програму вечора складуть шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, та завершуючи всесвітньовідомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та «король танго» Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події  складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!

Концерт можна переглянути за посиланням:

Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.