Про економіку

Підприємцям Львівщини пропонують представити свою продукцію в оновленому каталозі «Експортний потенціал Львівщини»

Підприємцям Львівщини пропонують представити свою продукцію в оновленому каталозі «Експортний потенціал Львівщини». Над ним працює Служба експортера Львівської ОДА.

Вперше промоційне видання презентували торік.

Це – двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 200 підприємств Львівщини різних галузей промисловості. Це і будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість.

Кожна сторінка презентує окреме підприємство. Є ілюстрація виробництва, або ж продукції, контактні дані тощо.

«Каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках, що покращує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки. Відтак, департамент економічної політики оновлює каталог і запрошує підприємства орієнтовані на експорт презентувати свою діяльність», – наголосив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Про рішення щодо представлення продукції в каталозі підприємству потрібно повідомити до 15 лютого 2021 року на e-mail: loda.export@gmail.com.

За більш детальною інформацією можна звертатись у відділ розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.