Про економіку

Про ситуацію з пальним у Червонограді повідомив заступник міського голови Микола Мисак

Здорожчання цін на пальне, обмеження його продажу, черги біля АЗС – таку картину можна спостерігати сьогодні по всій Україні. Чи готове місто до цього випробування, як вдається забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури і роботу пасажирського транспорту?

Як повідомив заступник міського голови Червонограда Микола Мисак, з часу запровадження воєнного стану і початку війни, міська рада постійно контактує з основними операторами на ринку палива у місті (WOG, OKKO, УКРНАФТА) і відповідно планує свою діяльність. На сьогоднішній день усі об’єкти критичної інфраструктури і ті, хто уклав угоди з постачальниками  пального, забезпечені ним в достатній кількості.  Для них вартість ДП становить 40 грн 66 коп, А-95 – 36 грн 05 коп. Крім того, в продажу є пальне марки «Пульс» і «Мустанг», його ціна дещо вища – ДП коштує 42,69 грн за літр , А-95 – 37,85 грн.

Забезпечується робота і міського пасажирського  транспорту. Однак, певні проблеми створюють черги біля АЗС, що може впливати на дотримання  графіків руху автобусів. Ця проблема є загальнодержавною. На урядовому рівні стабілізувати її планують впродовж тижня. Тож усі, хто користується приватним транспортом повинен з  розумінням  поставитися  до цього,  при можливості  утриматися  від необов’язкових поїздок,  аби  не  створювати зайвих черг і дати можливість заправити  авто тим, хто першочергово цього потребує.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.