Про економіку

Профільна комісія облради обговорила проблемні питання вугільників

У середу, 27 червня, у Сокальській райдержадміністрації відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради під головуванням голови комісії Богдана Гагалюка. У її роботі також взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, директори шахт, профспілкові лідери.

Про дану подію, на своїй сторінці у фейсбук, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, написав наступне: “Нині в сесійній залі Сокальської районної ради відбулось виїзне засідання профільної комісії Львівської обласної ради під головуванням Богдана Гагалюка. Тема – проблеми в ДП Львіввугілля. Коротка суть проблеми- шахтарі вугілля добули, але продати (читай – поставити на ТЕЦ) не мають змоги. Склади затоварені. Як наслідок- не виплачена зарплата за травень. Профспілки готові піднімати людей на акції протесту. Завдяки виваженій позиції Богдана Гагалюка, запропоновано конкретний перелік кроків для вирішення надважливої для нашого регіону проблеми. Сокальщина підтримує шахтарів !” – зазначив голова районної ради Микола Пасько.

На засіданні обговорили складну ситуацію, яка склалася у вугільній галузі регіону через несвоєчасну виплату заробітної плати гірникам.

Було вирішено скерувати звернення до Кабінету Міністрів України та профільного міністерства щодо негайної повної виплати заборгованості по зарплаті за травень та авансових платежів за червень. Керівництво області також звернулося з проханням до профспілкових організацій та шахтарських колективів утриматися від акцій громадянської непокори, оскільки у найближчі кілька днів очікується надходження коштів на їх рахунки. Станом на 27 червня ДП «Львіввугілля» отримало лише 34% заробітної плати за травень.

Також комісія розглянула лист керівництва ДП «Львіввугілля», директорів шахт і голів профспілок щодо критичної ситуації з переробки та відвантаження вугільного концентрату через незадовільну роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.