Про економіку

Ще понад 30 підприємств отримають фінансову підтримку в межах обласної програми

Ще 34 підприємства Львівщини отримають фінансову допомогу з обласного бюджету для ведення бізнесу. Нещодавно таку допомогу вже отримало 41 підприємство.

Сьогодні відбулось засідання експертної комісії в межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану.

Метою Програми є забезпечення підтримки бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема створення необхідних умов для розміщення та роботи переміщеного у Львівську область бізнесу з інших регіонів України.

Експертна комісія розглянула на відповідність вимогам Програми:

  • заявки на надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам, що здійснили переміщення та реєстрацію на території Львівської області;
  • заявки на надання безповоротної фінансової допомоги на закупівлю

обладнання підприємствам харчової, легкої, машинобудівельної промисловості;

  • заявки на отримання ваучерної підтримки бізнесу Львівщини.

Водночас майже 60 учасникам конкурсу надано право на відшкодування ваучера.

Нагадаємо, ваучерна підтримка бізнесу Львівщини здійснюється шляхом надання маркетингових ваучерів та ваучерів на сертифікацію продукції – права на безповоротну фінансову допомогу для суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування, згідно з вимогами цієї Програми.

Як отримати?

Упродовж 2 місяців від дня отримання витягу протоколу експертної комісії про результати конкурсу (ваучера) суб’єкт господарювання може звернутися до департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації із заявою для отримання відшкодування ваучера на роботи і послуги перекваліфікованої сервісної компанії у розмірі до 70% його вартості.

Разом із заявою для отримання відшкодування, суб’єкт господарювання повинен подати до департаменту економічної політики документи, які підтверджують належне виконання робіт чи надання послуг, а саме:

  1. Договір на виконання робіт чи надання послуг із перекваліфікованою сервісною компанією.
  2. Документ, який підтверджує виконання договору (акт приймання-передачі виконаних робіт чи наданих послуг).
  3. Документ, який підтверджує 100% здійснення оплати перекваліфікованій сервісній компанії (банківська виписка, платіжне доручення тощо).
  4. Копію результатів виконання договору (якщо це можливо).

Голос Сокальщини на GoogleNews