Про економіку

Сміттєпереробний завод у Львові: вже облаштовують 24 біотунелі та бетонують перші стіни для біофільтрів

У Львові, на вул. Пластовій, 13, триває будівництво сміттєпереробного заводу. Будівельні роботи здійснює польська компанія Control Process S.A. Тут вже триває розгортання 24 біотунелів для ефективного висушування відходів, а також розпочато процес бетонування перших стін для біофільтрів.

«Зараз механіко-біологічний комплекс ТПВ не просто будується – він росте вперед!

Підкреслимо роль біотунелів, котрі виконують ключову місію в нашому проєкті. Ми розгортаємо аж 24 тунелі біосушки, які зберігатимуть свою активність на комплексі. Тунелі біосушки наповнені спеціальними трубами для ефективного висушування відходів. Це не просто оптимізація процесу – це наш внесок у збереження навколишнього середовища. Зауважте: загальна довжина цих труб – 14 544 метри!

Але це ще не все – ми вже розпочали процес бетонування перших стін для біофільтрів та перекриття камер біотунелів. Такий крок вперед наближає нас до створення екологічно чистої та стійкої спільноти», – повідомили в ЛКП «Зелене місто».

Нагадаємо, загалом налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові передбачає три важливі паралельні процеси:

· будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

· рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища (відновлення порушених земель на всій площі Грибовицького полігону та прилеглих ділянок, що були забруднені під час зсуву у травні 2016 року та тих, що зайняті озерами (запобіжними ємностями накопичення).

· компостування роздільно зібраних харчових та садово-паркових відходів (роздільний збір органічних та садових відходів та їх подальше перероблення на міській станції компостування). Останні два роки ЛКП «Зелене місто» продає отриманий від органіки продукт.

Голос Сокальщини на GoogleNews