Про економіку

Субсидія на тверде паливо: отримувач має надати згоду на обробку персональних даних

Термін – до 1 грудня.

Для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії/пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства до 1 грудня 2023 року.

Визначили три способи надання згоди на передачу та обробку персональних даних партнерам для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023 –2024 років:

– шляхом надання відповіді на отримане смс-повідомлення;

– через особистий кабінет субсидіанта/пільговика на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України;

– шляхом подання заяви (довільної форми) до будь-якого зручного сервісного центру Пенсійного фонду України.

Зверніть увагу! Особам, які набули право на отримання виплати житлової субсидії або пільги на придбання твердого пічного побутового палива і  які раніше вже надавали згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства Міністерству соціальної політики України або Пенсійному фонду України для виплати будь-якої іншої грошової допомоги від міжнародних організацій, зокрема, в рамках реалізації проєкту щодо здійснення додаткових заходів соціальної підтримки окремих категорій населення (з числа пенсіонерів та/або внутрішньо переміщених осіб), повторно надавати таку згоду не потрібно.

Нагадаємо: Постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 «Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива» передбачає надання одержувачам пільг і житлових субсидій, які набули право на отримання виплати на придбання твердого пічного побутового палива або отримали відповідну виплату у 2023 році, додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів.

Важливо! Розмір додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива розраховуватимуть індивідуально для кожного домогосподарства як різницю між розміром, визначеним згідно з цією постановою, та розміром виплати до запровадження експериментального проекту.

Зверніть увагу! Тим, кому в 2023 році вже призначили пільгу або житлову субсидію на придбання твердого пічного побутового палива, додатково подавати заяву не потрібно – розмір доплати перерахують за наявною інформацією.

Слід зазначити, що додаткова підтримка одержувачам пільг та житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива може бути здійснена не більше одного разу упродовж терміну дії експериментального проекту.

Голос Сокальщини на GoogleNews