Про економіку

У Львові відбувся щорічний Осінній Будівельний форум-2020

Вчора, 7 жовтня, в області стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум-2020

Серед учасників відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, начальник Відділу – головний архітектор Відділ містобудування та архітектури, з питань оборонної роботи та цивільного захисту Любомир Новосілець.

Варто зазначити, про те, що під час форуму, начальникові Відділу – головному архітектору Відділу містобудування та архітектури, з питань оборонної роботи та цивільного захисту Любомиру Новосілецю за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у планування і забудову території Львівської області та З нагоди Всесвітнього дня архітектора нагородили подякую Львівської обласної державної адміністрації.

Для довідки: осінній Будівельний Форум-2020, перш за все це виставка інновацій у сфері проєктування, будівництва та ремонту. Виставка охоплюватиме  наступні тематичні експозиції: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а також репрезентуватиме сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію 50 виробничих та торгових фірм на загальній виставковій площі 1800 кв.м.

Географія учасників охоплює 12 областей України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, нові рішення щодо утеплення оселі, продемонструють досягнення альтернативної енергетики та ряду інших будівельних рішень.

Найбільш знакова подія – це науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку території вздовж державного кордону України та Польщі», організатором якої є департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Окрім експозиційної частини, заплановано проведення низки заходів: конференції, обговорення, семінари та майстер-класи.

Форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема департаменту архітектури та містобудування, департаменту паливно-енергетичного комплексу. Захід підтримують Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Національний університет «Львівська політехніка», Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та ряд інших профільних організацій та об`єднань.

Організатор форуму у Львові – Акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО», що має тридцятирічний досвід організації та проведення виставкових заходів в Україні та за кордоном.

Інформує ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.