Про економіку

Укравтодор підписав Меморандум щодо підготовки пропозиції для будівництва концесійної дороги Краковець -Броди-Рівне

11 березня Державне агентство автомобільних доріг України та компанія «Автомагістраль-Південь» підписали Меморандум щодо підготовки пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства у рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець — Броди — Рівне (за винятком ділянки Північного обходу м. Львів).

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Державного агентства автомобільних доріг України.

Меморандум передбачає, що «Автомагістраль-Південь» власним коштом здійснить підготовку пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства. Зокрема, йдеться про розробку техніко-економічного обґрунтування реалізації проєкту.

«Підписання Меморандуму дозволить нам вже найближчим часом оголосити відкритий конкурс з відбору приватного інвестора для будівництва маршруту Краковець — Броди — Рівне. Це має бути сучасна дорога європейського рівня, яка сполучатиме столицю України з найбільшими містами Європи» — розповідає Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Протяжність нової дороги від Краковця до Львова становитиме майже 85 кілометрів.

“Цей інвестпроект є одним з пріоритетних для регіону і держави в цілому. Будівництво цієї дороги пришвидшить інтеграцію  транспортної системи України до загальної європейської. Залучення приватного інвестора для будівництва доріг – це не лише економічний розвиток та нові робочі місця ( під час будівництва), а передусім безпека та комфорт людей.  Зі свого боку ми підтримуватимемо того концесіонера, який отримає право на будівництво автомагістралі та виконуватимемо взяті на себе зобов’язання”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

прес-служба ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.