Про економіку

Продовжується ремонт дороги Р-15, яка з’єднує Львівщину та Волинь

Щойно зійшов сніг, як ми одразу відновили ремонтні роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Це один із перших об’єктів Великого будівництва, на якому розпочали роботи у 2021 році

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Ремонт автомобільної дороги Р-15 розпочали ще у 2017 році в рамках поточного середнього ремонту. На сьогодні маємо повністю відремонтовано 20 км шляху  на ділянці від міста Червоноград до міста Великі Мости.

«Для нас важливе якісне сполучення з усіма сусідніми країнами та областями, тому ми активно ремонтуємо прикордонні траси та ті, які межують з іншими регіонами. До прикладу, торік ми завершили ремонт на автомобільній дорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, яке веде до Закарпаття. Цього року ми прикладемо максимум зусиль, аби колійність та інші деформації дорожнього покриття, які спостерігаються зараз на регіональній трасі Ковель – Жовква, залишилися у минулому» – коментує керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Наразі роботи тривають на відтинку Острів – межа областей, а це 25-кілометрова ділянка. Аби якнайшвидше забезпечити проїзд транспорту відремонтованою дорогою, шляховики працюють одночасно кількома бригадами. Зокрема, розпушують старе дорожнє покриття, проводять регенерацію основи із додаванням щебенево-піщаної суміші з цементом, після чого влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного дорожнього покриття. На сьогодні маємо заасфальтовано вже 9 км дороги . Крім цього, позаду працюють два екскаватори, які облаштовують узбіччя та кювети.

Довідка:

Загальна протяжність автомобільної дороги Р -15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква у межах Львівської області сягає 62,4 км. Для того, щоб з’єднати якісним сполученням дві області, ремонтні роботи тривають з обох сторін. Зокрема, у Волинській області вже є відремонтовано майже 48 км шляху.

В межах Львівщини, відповідно до амбітного плану 2021, у поточному році хочемо відремонтувати цю важливу для регіону артерію по всій протяжності.

Ремонтні роботи проводить підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

 З’єднуємо Львівщину із Волинню гарною дорогою Р-15

 З’єднуємо Львівщину із Волинню гарною дорогою Р-15

 З’єднуємо Львівщину із Волинню гарною дорогою Р-15

 З’єднуємо Львівщину із Волинню гарною дорогою Р-15

 З’єднуємо Львівщину із Волинню гарною дорогою Р-15

 

 

Відділення НОК У Львівській області65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.