Про економіку

За січень 2024 року на Львівщині зафіксували понад 10 тисяч транзакцій безготівкової оплати проїзду

Йдеться про роботу системи АСООП на приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування

Упродовж січня в системі АСООП на території області зробили понад 10 тисяч транзакцій. До прикладу, для в грудні 2023 року таких операцій було лише 2 тисячі.

«Завдяки системній роботі збоку ЛОВА, показник роботи валідаторів забезпечили в аналогічній кількості транспортних засобів, які перебувають щоденно на лінії за даними GPS-навігації, а саме 650 автобусів», – повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Повторні перевірки роботи АСООП засвідчили, що якість роботи АСООП покращується. З перевірених 252 автобусів у 75 % зауважень немає до жодної із сторін. Також знизився рівень зауважень в роботі АСООП і до перевізників.

«Закликаємо жителів Львівщини активно користуватись впровадженою системою Е-квитка, оскільки надалі це спонукатиме транспортну галузь до детінізації ринку та прозорого формування тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів неналежної роботи системи АСООП (фото або відео докази) звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.

Голос Сокальщини на GoogleNews