Головна / Про податки / ДПІ Сокальського району вивчає громадську думку

ДПІ Сокальського району вивчає громадську думку

Протягом першого півріччя поточного року Державною податковою інспекцією у Сокальському районі двічі проведено соціологічне опитування платників податків щодо рівня виконання працівниками податкової служби своїх посадових обов’язків.

Опитано 55 платників податків віком від 18 до 60 років, з них – 19 підприємців, 19 службовців, 8 робітників, а також безробітні, студенти та інші категорії громадян.

Понад 63 відсотка опитаних зазначили, що мають вищу освіту, майже 22 відсотки – середню спеціальну.

33 громадян, або 60 відсотків, добре оцінили рівень виконання податківцями своїх функціональних обов’язків, 16 громадян (29 відсотків) – задовільно, 6 платників (11 відсотків) – відмінно.

У 12 платників (21,8 відсотка опитаних) не виникає жодних проблем при заповненні та наданні податкової звітності, під час сплати податків, у 32х респондентів (58,2%) виникають окремі питання, 9 громадян (16,4%) зазначили, що проблеми виникають постійно.

При цьому найбільш впливовим чинником, який негативно впливає на авторитет податкових органів 16 платників назвали важку і заплутану податкову звітність, 12 респондентів – нестабільність та недосконалість податкового законодавтсва, 8 – значні штрафні санкції, не змогли відповісти на це запитання 10 громадян.

На запитання: «Чи доводилось Вам у податкових органах стикатися з випадками тяганини, грубощів, неуважності чи стояти в чергах?» 58 відсотків опитаних, тобто 32 чоловік, відповіли, що ніколи, 20 респондентів – іноді.

Рівнем та фаховістю роз’яснення податкового законодавства задоволені 25 платників (більш як 45 відсотків опитаних), 13 платників податків послуги з роз’яснення скоріше задовольняють, ніж ні, та 16 респондентів зазначили, що такими послугами не користуються.

Щодо розгляду звернень, то половина платників – 27 громадян ніколи не зверталися до органів податкової служби, також майже половина опитаних – 26 осіб вважають, що запити розглядаються своєчасно і якісно.

Під час опитування з’ясувалося, що 15 респондентів оцінюють діяльність податківців району щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків на «задовільно», більша половина опитаних (30 громадян із•55и) дають оцінку «добре», 8 – «дуже добре».

Ігор ПАКУЛЕЦЬ, в. о. начальника ДПІ у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!