Головна / Про податки / Громадянин України у пункті пропуску “Смільниця” намагався приховати від митного контролю 195 тисяч злотих

Громадянин України у пункті пропуску “Смільниця” намагався приховати від митного контролю 195 тисяч злотих

Правопорушення виявлено у взаємодії з польськими колегами у пункті пропуску «Смільниця – Кросценко». Значну суму коштів – 195 тисяч злотих – порушник митних правил приховав у панелі приладів автомобіля «Шкода». Станом на 14.03.2019 року за офіційним курсом НБУ – 1,369 млн. гривень – про це Голосу Сокальщини повідомили у ДФС у Львівській області.

Під час митного контролю громадянин обрав смугу руху «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Про наявність валюти також не повідомив під час усного опитування.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!