Головна / Про податки / 108 мільйонів гривень з початку року відсудили податківці до бюджетів Львівщини

108 мільйонів гривень з початку року відсудили податківці до бюджетів Львівщини

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Львівській області, згідно звітних даних АІС “Cуди” ІС податковий блок” станом на 01.01.2021 на розгляді у судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 3272 справ на суму майже 7 942 млн гривень.

В цілому, з усіх категорій справ, протягом 12 місяців 2020 року, на користь ГУ ДПС у Львівській області вирішено 928 справ на суму 1491 млн.грн. (74,54% від кількості та 73,17% від суми розглянутих справ. З них по 591 справах на суму майже 646 млн грн провадження. На користь платників податків станом на звітну дату вирішено 317 справ на суму 546 млн грн (або відповідно 25,46% та 26,83%), з них по 93 справі на суму понад 55 млн грн провадження закінчено.

Впродовж січня-грудня 2020 року у справах, що знаходились на розгляді у звітному періоді за участю ГУ ДПС у Львівській області, надійшло – понад 108 млн грн: у справах за позовами платників податків до ГУ ДПС у Львівській області (про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень) – майже 81 млн грн; у справах за позовами/заявами ГУ ДПС у Львівській області (стягнення податкового боргу, банкрутство) – понад 27 млн гривень. Також, по рішеннях судів у справах, що були завершені у попередніх звітних роках, до бюджету надійшло ще майже  419 млн гривень.

У січні-грудні  2020 pоку надiйшло вiд платникiв податкiв 17 скаpг (заяв) на 3 вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 7 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску та на 7 податкові повідомлення-рішення.

У січні-грудні 2020 pоку надiйшло 193 рішення про продовження строку розгляду скарг (листів), якими зобов’язано ГУ ДПС у Львівській області надати обгрунтовані висновки по суті порушених у скаргах питань та документи, необхідні для розгляду скарг. Підготовлено документи та скеровано 192 висновки по розгляду скарг платників до ДПС України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!