Про податки

За п’ять місяців до загального фонду бюджету Сокальської громади надійшло майже 96 мільйонів гривень

Під час війни всі ми змушені пристосовуватися до нових реалій та працювати в складних умовах. Сокальська міська рада дякує підприємцям, виробникам товарів та надавачам послуг, які працюють на території нашої громади! Усе, що може працювати – має працювати!

Фінансове управління Сокальської міської ради повідомляє, що за п’ять місяців 2022 року до загального фонду бюджету Сокальської МТГ надійшло 95 963,6 тис.грн податків та зборів (без урахування міжбюджетних трансфертів), а це на 11 274,7 тис.грн або 13,3 відсотка більше від надходжень за відповідний період минулого року. Виконання річних планових призначень становить 39,8 відсотків.

Завдяки наповненню бюджету громади платниками податків та зборів Сокальська міська рада має змогу спрямовувати кошти на розвиток громади, на забезпечення безперебійного функціонування бюджетних установ та комунальних підприємств громади, на надання соціальних послуг особам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Видаткова частина бюджету Сокальської міської територіальної громади по загальному фонду за п’ять місяців 2022 року виконана в сумі 138 285,6 тис.грн (з урахуванням міжбюджетних трансфертів), що становить 68,9 відсотків планових призначень п’яти місяців 2022 року і 32,9 відсотків річних планових призначень. Видатки здійснюються з врахуванням постанови Кабінету Міністрів від 9 червня 2021 року №590 „Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”.

Просимо всіх платників Сокальської міської територіальної громади бути відповідальними, своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки та збори до бюджету! Саме зараз, як ніколи, за рахунок своєчасної сплати податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальноїцілісності нашої країни, а й  забезпечується її фінансова стабільність. Вчасно сплачені податки є тим фінансовим ресурсом, який гарантуєнашій громаді повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах військового стану.

Голос Сокальщини на GoogleNews