Стислий огляд подій

24 січня курсанти склали військову присягу на вірність Батьківщині

В житті кожного військовослужбовця день прийняття військової присяги займає важливе й особливе місце. Для військової людини немає поняття більш високого та святого, ніж військова присяга. Вона втілює сенс, зміст та мету життя. 24 січня курсанти з числа цивільної молоді Великомостівського кінологічного навчального центру склали військову присягу на вірність Батьківщині, стали повноправними захисниками своєї держави.

Церемонія складання присяги на тлі складної ситуації в країні пройшла з особливим патріотичним піднесенням. Священну клятву військовослужбовця – присягу на вірність Батьківщині склали 15 юнаків і 5 дівчат з багатьох куточків України. Цьогорічні курсанти представляють різні області України, вони різні за віком та характером, проте всі мають одну мету – служити українському народові.

З цією урочистою подією майбутніх прикордонників привітав начальник Кінологічного навчального центру полковник Валерій Мошора. Він наголосив: «Патріотизм, відповідальність та висока культура служби – невід’ємні риси сучасного прикордонника».

Далі до молодого поповнення зі словами побажань звернулись: голова Сокальської районної адміністрації Олег Кожушко, ветеранприкордонник, полковник у відставці Валентин Карпенко, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, від імені батьків – Іванна Кравченко, чия донька вирішила піти стежками дідуся і тата й продовжити прикордонну династію.

Слово мали і курсанти, які побажали своїм товаришам не схибити на обраному шляху та з гідністю нести почесне звання прикордонника. День військової присяги кожен з них запам’ятає на все життя, адже така можливість дається не кожному. До лав прикордонників вступають лише сильні духом молоді люди, які вірять що саме їм випав шанс бути справжніми захисниками кордонів нашої держави.

Всечесні отці Володимир та Роман поблагословили курсантів та їх наставників на плідну спільну працю, адже попереду майбутніх прикордонниківкінологів чекають напружені місяці навчання. Упевнена, що в подальшому вони стануть взірцем гідності й честі, відданості своєму обов’язку та впишуть нові сторінки у славну історію Кінологічного навчального центру.

За сприяння голови Сокальської РДА Олега Кожушка курсанти відділу підготовки та перепідготовки інспекторів та бійці новоствореної окремої бойової прикордонної комендатури мали змогу подивитися виступ народного ансамблю пісні і музики «Заспів» районного Народного дому (керівник Б. Кійко). Патріотичні пісні до глибини душі вразили військовослужбовців. Керівництво центру подякувало колективу за приємні хвилини зустрічі з українськими піснями.

Андрій ЛУЩИК,заступник начальника Великомостівського кінологічного центру.

Фото Віталія ПЛЮТИ.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.