Стислий огляд подій

Бен Стіллер – ще один відомий актор завітав до Львова. Відео

Україна знаходиться в центрі уваги всього світу і багато знаменитих людей приїжджають в нашу країну, щоб підтримати українців і допомогти постраждалих.

Наступною голлівудською зіркою в Україні став актор Бен Стіллер.

Його зняли на камеру в самому центрі міста – біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Він спокійно прогулювався по Львову і розмовляв з кимось телефоном.

“Ще одна голлівудська зірка приїхала підтримати Україну. Бен Стіллер, дякуємо!”- сказано в підписі до відео.

Бен Стіллер приїхав до Польщі в суботу, а потім поїхав в Україну

Відомий актор повідомив, що метою його візиту була зустріч із сім’ями, які втекли з війни. “Я тут, щоб вчитися, ділитися історіями, які показують, як війна змінила життя людей, і посилювати заклики до солідарності”, – написав Стіллер в Instagram.

У повідомленні, опублікованому в суботу, Бен Стіллер повідомив, що він прибув до Польщі як посол УВКБ ООН, офісу ООН у справах біженців. На фотографії, якою актор проілюстрував вступ, його супроводжують двоє волонтерів цієї організації.

«Я щойно приїхав до Польщі, щоб зустрітися з сім’ями, чиє життя розірвано війною та насильством в Україні. Мільйони людей були змушені покинути свої домівки, а понад 90% з них жінки та діти. Я тут, щоб вчитися, ділитися історіями, які показують, як війна змінила життя людей, і посилювати заклики до солідарності», — написав Стіллер у дописі, який також поділився УВКБ ООН у своєму офіційному профілі.

У цьому ж дописі актор також звернувся до своїх шанувальників з проханням стежити за ситуацією людей, які тікають з України, та підтримати їх, а також інших людей, які змушені покинути свої домівки в будь-якій точці світу.

“Кожен має право шукати безпеки”, – написав він.

У своєму Twitter Стіллер додав, що його приїзд до Польщі пов’язаний із Всесвітнім днем ​​біженців, який відзначається 20 червня.

 

 

@shan_olegПриємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти, якось незруч♬ David Golubenko Знову 21 травня – давид ♫

 

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.